Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

ditak Neaktivní

Svatba byla 17. září 2005 na náchodském zámku, Region Náchod  • 

 • Náš svatební den se skvěle vydařil.
  Vše probíhalo dle harmonogramu sestaveného nevěstou, až do doby odjezdu, kdy nastalo asi desetiminutové zpoždění. Ještě ráno nám trochu zapršelo štěstí, ale to byla nevěsta u kadeřnice. Poté následovalo líčení u kosmetičky, vyzvednutí šatů u babičky (aby je ženich neviděl), a už jsme se svědkyní Lenkou mohli začít oblékat šaty a šněrovat korzet. U toho jsme se skvěle pobavili, do domu mých rodičů dorazil kameraman a za chvíli po nevěstě i svatební hosté, kteří se zatím občerstvili.
  Obřad na zámku byl naprosto úžasný i díky oddávajícímu, panu Dr. Řehákovi. Jeho řeč, promlouvaná zpaměti a nám do očí málem nevěstu rozplakala (naštěstí měla u ženicha kapesníček, protože jinak by měla u nosu pěknou nudli:-) Následovalo focení v zámku a v zahradách za asistence tatínka nevěsty, který upravoval vlečku šatů.
  V zámecké restauraci bylo připraveno uvítání s nezbytným rozbitím talíře, potom ženich donesl nevěstu až ke stolu a mohlo se začít hodovat. Všichi byli mile překvapení dárečky v podobě svatebního vínečka, meníčky a jmenovkami.
  Večer jsme se přesunuli do hospody v Hlavňově, kde pokračovala zábava s kamarády a známými. Nikdo se příliš neopil, všichni měli dobrou náladu. Spát se šlo po třetí hodině a novomanželé si už o šesté ráno museli začít sdělovat svoje zážitky ze svatebního dne.
  Svatební noc jsme měli objednanou v neděli v pensionu Adršpach (a byla:-)), i když jsme byli unavení z příprav a svatby.
  Bylo to prostě nádherné!
Dita Kaufmanová (ditak) a Jiří Vávra - 17. září 2005 - na náchodském zámku, Region Náchod - 39 fotek
ditak
Dita Kaufmanová Jiří Vávra
Registrace: červen 2005
Příspěvků: 41
Inzerátů: 0
Přátelé: 0