coverphoto
Aktivní

diamond_sis

Silvie  /  25 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 22. lis 2018
bydlí v městě Kolín
Info o svatbe
Svatba byla 20. 5. 2020
55
od svatby
Aktivita
1 příspěvek ve fotoblozích
15 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (1)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +14
Svatební album
Silvie a Michael
20. 5. 2020 Kolín | 18 fotek
účes
studio juicy - petra kozáková - Vlasy byly nádherné a dle mých představ! Péťa ví co dělá.
make-up
studio juicy - marie schneider - Maruška naprosto ví co dělá, její práce byla bezkonkurenční a bez chybičky. Make up přežil celý den a i večer byl v perfektním stavu a to nemluvím o vodopádu slz, který proběhl před obřadem, během a po obřadu.
květiny
kouzelný domov - Květinářství kouzelný domov v Kolíně stojí za to navštívit. Svatební kytice, kytičky pro maminky a babičku, kytička pro ženicha a kytice na auto byly naprosto dokonalé a přesně dle mých představ. Paní majitelka má opravdu cit pro dokonalost a talent.
svatební prsteny
zlatnictví vaněk - Zlatnictví Vaněk v Kolíně rozhodně doporučuji pokud chcete podpořit českou výrobu. Pan majitel má úžasné znalosti o výrobě šperků a vždy umí poradit. Prstýnky máme netradiční, ale za to originální.
svatební šaty
svatební salón bella - Svatební salón Bella v Hradci Králové mě doslova zachránil na poslední chvíli. Měsíc před svatbou jsem neměla šaty, protože původně objednané na míru absolutně neodpovídali návrhu. Salón mi pomohl s výběrem nových svatebních šatů, které byly ještě krásnější než návrh. Personál byl velmi vstřícný a ochotný!
dorty
dortíky od anet - Dort byl minimalistický, dělán narychlo, x krát k situaci měněn ale dopadl skvěle. Všichni jsme si pochutnali a i na oko byl krásný.
koláče
dortíky od anet - Skvěla cukrářka s výrobnou v Kolíně - koláčky byly naprosto bezkonkurenční.
svatební oznámení
svatební oznámení michal - Oznámení bylo přesně dle našich představ - komunikace a rychlost vyřízení objednávky byla opravdu rychlá.
hostina
restaurace barbora - Restaurace Barbora v Kutné Hoře nám vzhledem k situaci připravila krásnou a poklidnou hostinu. Jídlo bylo výborné, personál byl velmi milý a vstřícný a prostředí bylo bezkonkurenční - výhled na Barboru dokonalý.
fotograf
fotograf michal vinc - Michala jako profesionálního fotografa svateb můžeme s klidnou duší doporučit! Focení bylo přirozené, příjemné a bez stresu. O výsledných fotografií ani nemluvím, protože všechny byly naprosto dokonalé!
diamond_sis přidala 9 nových fotografií
18. čvn 2020

Silvie a Michael

(18 fotek)
Svatební album
VYBRALI JSME