Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

dennie111 Neaktivní

Svatba byla 21. března 2015 Ostrava, Region Ostrava  • 

 • Na dnešní dobu nic překvapivého ani neobvyklého, přesto mnohými odsuzovaným způsobem.
  Poznali jsme se přes internet...
  Oba jsme věřící lidé a já jsem loni před Vánoci poznala člověka, který měl víru snad jen pro lepší reputaci a chtěl mě do postele. A tak v momentě, kdy mi všechno seplo v hlavě tak, jak mělo, jsem se rozhodla, že chci poznávat opravdu věřící lidi a ne takové, kteří si na to jen hrají. Hledala jsem nějakou stránku určenou pro křesťany, kde bych si mohla s někým jen tak psát.
  Našla jsem jednu nejmenovanou stránku. Bylo to zrovna na Silvestra. A chvíli po zaregistrování mi napsal On. Byl to nenucený a nevtíravý vzkaz a já jemu odepsala. Silvestra jsme v podstatě strávili spolu, neboť z pár řádků se staly "nekonečné" slohové práce. Později jsme komunikaci přesunuli na Facebook a naše slohovky pokračovaly tam.
  Potom jednou navrhl, že bychom uspořádali malý křesťanský výlet do Prahy. A já jsem souhlasila, nebála jsem se, věděla jsem, že jej mám poznat. Původně nás mělo jet 6....Nakonec jsme jeli jen my dva. V té době se mi už líbil, ale nepohlížel na mne jako na možnou partnerku a já jsem to respektovala a své city a pocity jsem si nechávala pro sebe.
  Byl to dvou denní výlet, neboť jsme každý z jiného konce republiky, a tak jsme v Praze přespávali. Oba jsme dostatečně praštění a jednou jsme si slíbili polštářovou bitvu, tak jsme byli na jednom pokoji. A večer po společné modlitbě se v jeho pohledu na mě něco změnilo, byla to viditelná změna v jeho očích, ale nedokázala jsem to popsat. Pak když jsem odjížděla jsem na nádraží dostala 1. pusu na tvář.
  O pár dní později přijel na "exkurzi" za mnou do Ostravy. Pověděl mi, že mě má rád více než jako kamarádku a tím nám to vše začalo.
  Oba jsme věřící, oba jsme se modlili za to aby to bylo tak jak má být. Jsme spolu krátce, ale víme, že to tak má být, a že ty kilometry mezi námi jsou jen nepatrnou překážkou, kterou rádi zdoláváme jeden pro druhého.
  2 měsíce od počátku vztahu mě požádal o ruku, 14 dní potom, co mi napsal že se ještě 400x vyspím a budu opravdu jeho. Ta 400 noc vychází na noc z 15. na 16. 5. 2015 :) <3
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
dennie111
Denisa - 25 r. Josef - 32 r.
Registrace: květen 2014
Bydliště: Region Ostrava
Příspěvků: 7
Inzerátů: 0
Přátelé: 7
Líbí se mi tyto fotoblogy (9)