coverphoto
Aktivní

dana_racko

Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
Ahoj! Som adminka na weboch Moja svadba, Bereme se, Modrá strecha a Modrá Střecha, Kedykoľvek mi napíš, rada ti so všetkým pomôžem. :)
zaregistrovala se 8. říj 2021
Aktivita
23 příspěvků ve fotoblozích
13 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Skupiny
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům

Vítej, @petrblazek ! 🥳🥂

📸 "Fotografové často píší o zachycení momentů, vzpomínek, emocí. To je pravda, toto vše správná fotografie zachycuje. Já se k tomu všemu navíc snažím, aby fotky byly originální, měly v sobě něco víc. Fotky duši nemají, jsou to obrázky, ale ty opravdu krásné se dokáží duše dotknout. A to je moc krásné."

📸 Odkaz na jeho profil najdeš: https://www.beremese.cz/catalog/vendor/petrblazek/

Vítej, @me_pastelove ! 🥳🥂

💌 Mé pasteloví jsou manželé z jihu Moravy, kteří s láskou dělají návrh a tvorbu moderní a netradiční svatební grafiky a tiskovin.

💌 „Obyčejné oznámení umí vytvořit kdekdo, my však nejsme s výsledkem spokojeni, dokud všechno není perfektní. Od výběru vhodného typu papíru přes kvalitní tisk až po konečné detaily jako zapečetěné kytky nebo stuha ve správné barvě."

💌 Odkaz na jejich profil najdeš zde: https://www.beremese.cz/catalog/vendor/me_pastelove/

Vítej, @pavlasmetkova ! 🥳🥂

Naše nová Profesionálka 👌 Pavla Smetková MUAH 💄věří, že opravdová krása se skrývají uvnitř a pozdvihnutí malých detailů dokáže velké věci. Nejdůležitějším úkolem svatebního make-upu je podtrhnout přirozenou krásnou nevěstu.

Pavla je vizážistka, vlasová stylistka, kosmetička a dokonce maluje na tělo neskutečná díla! 😍

Její profil a kontakty najdeš zde: https://www.beremese.cz/catalog/vendor/pavlasmetkova/?fbclid=IwAR1sLIQHdHsyLwLhNGGey_gpFIdr5NmFwTlgxW3iAUWQcM2qPWniXskEnLw

Vítej, @simona1969 ! 🥳🥂

📸 Naše nová posila v katalogu Profesionálů 👌 miluje focení svateb – „i přes náročnou práci během celé svatby jsem schopna vnímat vaši nádhernou lásku, šťastí a emoce, které přenášíte i na mě. A já věřím, že na výsledných fotkách je to vždy znát."

Její profil a kontakty najdeš zde: https://www.beremese.cz/catalog/vendor/simona1969/

Milé nevesty a Profesionáli! 🙂

V mene celého tímu Mojej svadby Vám zo 🤍 prajeme šťastné a pokojné Vianoce a všetko dobré v novom roku 2022.

PS: Tešíme sa na fotky 💍...