coverphoto
Neaktivní

craki

Z
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 9. říj 2013
bydlí v městě Frýdek-Místek
Info o svatbe
Svatba byla 31. 5. 2014
2263
dní po svatbě
Aktivita
77 příspěvků ve fotoblozích
333 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (3)
Kolekce
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +99
Svatební album
Z a J
31. 5. 2014 Frýdek-Místek | 103 fotek
fotograf
Veronika Bilkova PHOTOGRAPHY - Skvelý přístup jedné fajn slečny nám zaručil skvělý zážetek z focení. Bezkonkurenční výsledek a super spolupráce, ikdyž jsme nestíhali :-) Navíc naši hosté budou ještě dlouho vzpomínat na tak energickou fotografku při společném focení :-)
svatební prsteny
OK-Snubníprsteny- Jaroslav Nešleha - Výborný přístup při osobním výběru a nastínění více možností, než bylo vystaveno. Chtěli jsme titanové prsteny, které se nám nakonec dělaly na míru, protože jsme si moc vymýšlěli :-) Ale dorazily v termínu a přesně podle našich představ. I naše nestandartní rytina se povedla :-)
účes
Kadeřnické studio Timoteo Frýdlant nad Ostravicí - Slečna Lenka Kaděrová má zlaté ruce a i z mých vlasů se jí podařilo vykouzlit účes, který mi všichni záviděli.
svatební šaty
Paulina - svatební salon - Mimořádně milé paní v salonu se mnou měly nekonečnou trpělivost a pomohly mi vybrat šaty, které bych si sama ani nezkusila :-) A byly přesné, všichni mi je chválili a já si přpadala jako princezna.
víno
Vinotéka U Stříbrného smrku Trojanovice - Výborné sudové víno, které jsme měli možnost ochutnat předem a na místě si vybrat.
koláče
Cukrárna Kuncovi Brno (http://www.cukrovi-kuncovi.cz/) - Malinké svatební koláčky z Brna nám každý záviděl a nemohl se jich dojíst :-) A ty z nekynutého těsta! Mňam! Navíc super domluva a přístup včetně rychlé komunikace při změnách...
dorty
Cukrářství Iva Maršálková - Neskutečně dobré dorty nám hosté chálí ještě teď. Riskli sjme paní Maršálkovou jen podle doporučení bez ochutnávky a vyplatilo se. Tak dobré lehké dorty jsem ješě nejedla :-)
ubytování
H - Resort Kunčice p.O. - Ubytování pro novomanžele a naše hosty také nemělo chybu, včetně bohaté snídaně.
hostina
H - Resort Kunčice p.O. - Skvělá komunikace a domluva plus dokonalá realizace našich přání, ikdyž některá nebyla zcela standartní. Vyšli nám vstříc ve všem, co jsme si vymysleli a všechno klaplo tak, jak bylo domluvené. Jídlo bylo také vynikaící a kuchyň pružně reagovala když něco došlo. Navíc paní provozní přesně odhadla množství a celý raut se snědl :-)
hudba
DJ Jirka Veselý - Neskutečně příjemný DJ, který obstral zábavu až do rána a zabavil všechny hosty. Parket byl plný a jeho hry měly velký úspěch.
Žádné příspěvky