Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

cholenskaiva NEAKTIVNÍ

Svatba byla 10. června 2016 Petrovice u Sušice, Česká republika  • 

  • Když mě před rokem Adam žádal o ruku říkal, že se postará o to, aby ta svatba byla taková o jaké jsem vždy snila. Ani jednoho z nás nenapadlo, že bude milionkrát lepší než všechny moje představy.
    Přáli jsme si velkou svatbu venku a aby vše probíhalo na jenom míště, aby všichni naši prátelé a rodina si ten den mohli užít naplno s námi a to včetně dobrého jídla, pití a hudby. Zákazali jsme všechny hry, co jsou na svatbách, protože své přátele dobře známe a víme, že o zábavu nouze nebude.
    Byl to naprosto dokonalý víkend. Už od příprav, kdy jsem naši družbu trošku zotročila a všichni se museli podílet na věšení pompomů a vázání stuh na stomy. Až po ten nezapomenutelný den, který byl opravdu nepopsatelný. Ještě teď jsem dojatá, když si vzpomenu na to, jaký luxusní taneček při nástupu předvedla družba a jak dostala i ty největší borce ta chvíle, kdy jsem procházela uličkou s tátou, kterého jsem nikdy neviděla tak hrdého. A samozřejmně ten moment, kdy se podíváte na svého budoucího manžela, který je dojatý a naprosto odzbrojený tou chvílí - kdo už má svatbu za sebou, ví o čem mluvím - to byl ten Top moment, to je to, co vás naprosto ujistí, že děláte tu nejlepší věc, co jste kdy udělali.
    Počasí bylo fantastické. Všechny dny kolem svatby pršelo, ale v pátek ráno vysvitlo sluníčko a tak na naší svatbě panovala pohoda, jakou jsem dlouho nezažila. To samozřejmě podpořilo i nekončící párty, kerou nám připomíná albou s fotkama z polaroidu a u těch největších party animals i fotky v mobilu, které se rozhodně nedají zveřejňovat :)
    Mohla bych o tom psát donekonečna. Prostě jsem šťasná za to jak báječného mám manžela, rodinu a přátele, bez nich by těch milion srdíček a balonků byl opravdu jen kýč.
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
cholenskaiva
Iva Cholenská Adam Churáček
Registrace: srpen 2015
Příspěvků: 0
Inzerátů: 0
Přátelé: 0
Po svatbě
9 8 2 dní
Po svatbě