Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

challidona Neaktivní

Svatba byla 11. září 2015 Mníšek pod Brdy - Skalka, Region Příbram  • 

 • Chtěla jsem prostě jinou svatbu, jakmile mne Honzík na narozeniny požádal, nadšeně jsem se přidala do různách FB skupin, a za měsíc, kdy už jsem měla dost umělých kytic z "růží", stale stejných dortů a fialových svateb a organzy, jsem se rozhodla pro LESNÍ SVATBU... něco přírodního, jednoduchého, elegantního... a musim se pochválit, povedlo se mi to na 300%. Obřad se nakonec konal na louce v lesní části barokního areálu Skalka v Mníšku pod Brdy.

  Náš den:
  S Honzou jsme vstávali okolo šesté ranní, dali jsme si koupel a snídani. Rozvezli poslední tři navigační cedulky a přejeli do pronajetého bydlení, kde už na nás čekala rodina, co tam spala. Vizážistka Maruška dorazila okolo deváté hodiny ranní a kadeřnice/kamarádka Markéta také (česala nejdříve mamku). Já si načala flašku tichého vína proti nervozitě a už panovala báječná nálada. Žádný stres, prostě klid. Hosté se sjížděli, všichni měli instrukce, co a jak kdy a pro koho sjet tak to probíhalo dle plánu. Ve 12:20 jsem nasedla do auta a jelo se na obřad na Skalku. Den dopředu jsme si tam připravili slavobránu, jelikož jsme to neměli na úplně standardním místě. Holky akorát dozdobily třemi pompomy a pak se šlo na věc. Obřad byl nádherný, netradiční a pouze s těmi, co máme rádi. Po obřadě klasika gratulace, hromadné focení na padlém stromě (není vidět) a šup šup na hostinu. Tam až na vyjímky byli pozváni všichni, a rozhodně toho nelituji. Výzdobu zajišťovala restaurace Lískovka na základě mých instrukcí, jelikož se vším co jsem chtěla bych se nedoplatila, a v restauraci mají plno věcí na půjčení a dopadlo to nad mé očekávání (hlavně díky pí Marlowe). Přesně podle mých představ, nádhera nepopsatelná, čisté a elegantní. Jídlo bylo báječené: hovězí polévka s játrovými knedlíčky, hovězí líčka na červeném víně, restované žampiony a křenová bramborová kaše. Odpoledne raut, grilování, čoko fontána. Všichni si jej moc chválili, servis fungoval na 100%, byli na nás milí a ptali se jestli je všechno v pořádku. Pak už se jen tančilo do ranních hodin. Michal Kindl hrál báječně.
  V albu je mix fotek od Vojty Hurycha a Anety Coufalové. Tímto bych se jim taktéž chtěla omluvit, nebyl úplně dobrý nápad mít dva plnotučné fotografy na svatbě, ale s výsledkem jejich práce jsem velmi spokojena. Nádherně vystihli atmosféru. A pro ostatní nevěsty, prosím hledejte toho svého fotografa, fotky a prsteny, jsou jediné co Vám (kromě manžela) zbyde.
  Těm co dočetli až sem díky, mno nejsem žádný spisovatel, kdo chce nechť se ozve do pošty.

  A HOLKY PROSÍM ZKUSTE SI TO UDĚLAT PO SVÉM :) HAU
Lesní svatba Sovičky a Tetřeva - 11. září 2015 - Mníšek pod Brdy - Skalka, Region Příbram - 86 fotek
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
challidona
Dana Chalupová - 31 r. Jan Chalupa
Registrace: říjen 2014
Bydliště: Dobříš, Region Příbram
Příspěvků: 174
Inzerátů: 0
O mně: Není to jednoduché
Přátelé: 4
Líbí se mi tyto fotoblogy (2)