coverphoto
Neaktivní

catelyn

Katka
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 14. zář 2016
bydlí v městě Praha
Info o svatbe
Svatba byla 24. 6. 2017
1184
dní po svatbě
Aktivita
2 příspěvky ve fotoblozích
5 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (10)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +49
Svatební album
Katka a Michal
24. 6. 2017 Kutná Hora | 53 fotek
květiny
Fleur Fatale Praha
Ukázala jsem jim několik fotek pro představu, co se mi líbí, a zbytek nechala na nich. Výsledek byl perfektní :)
výzdoba
Garnataurus - svatební areál
90% výzdoby dělali majitelé areálu, za což jsme jim vděční :) Svíčky, světelné řetězy a nevěstin závoj udělaly krásnou atmosféru.
Stejně jako zásnubní, i snubní prsteny pořízeny zde. Krásné, s doživotním servisem, ale trochu dražší.
ženichův oblek
TM Lewin
Jasná volba :) Oblek, košile, kravata, triko pod košili, kapesník do klopy i ponožky s ananasem (!!!), vše pořízeno zde. Ženich byl největší fešák :)
podvazek pro nevěstu
Svatební podvazky bride-Fler
IVORY COLLECTION: design Basic - simple Vzpomněla jsem si tři dny před svatbou a chtěla jsem jednoduchý krajkový podvazek. Paní byla moc ochotná a poslala mi podvazek ještě v den objednávky, aby stihl přijít. Moc hezký, doporučuji.
svatební šaty
MiaBella - šijeme z lásky ke kráse
Šaty jsem si oblékala až večer, proto jsem hledala lehké a jednoduché. Prošla jsem tři salóny a všude mi nabízeli korzety a obruče. Salón MiaBella je u Říčan a rozhodně se tam vyplatí zajet. Šaty jsou úžasné, paní je moc milá a šikovná, šaty mi upravila dle mých představ. A ve finále mě jejich koupě stála míň než půjčovné v pražském salónu.
dorty
Rodinná cukrárna ve Vlašimi
Dort jsme začali řešit měsíc před svatbou, ačkoli v této cukrárně se prý objednávají už rok dopředu. I přesto nám pan majitel vyšel vstříc a vyrobil nám skvělý dort, mini zákusky a koláčky. Navíc mi vymluvil moje megalomanské představy o počtu zákusků, i když tak mohl vydělat víc. Když pojedete kolem, určitě se zastavte alespoň na makronku nebo moravské koláčky :)
hudba
Na šikmé ploše
Lepší kapelu jsme si nemohli přát! Po hudební stránce pecka, rozpohybovali lidi, u kterých jsem si takové taneční kreace vůbec neuměla představit, například ženicha, který má prošoupaná kolena u obleku :) Navíc se nakonec oproti původnímu plánu rozhodli na místě přespat a hráli nám skoro do rána.
Žádné příspěvky