coverphoto
Neaktivní

cat_hrin

Katka
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 1. kvě 2012
bydlí v městě Znojmo
Info o svatbe
Svatba byla 31. 5. 2014
3049
dní po svatbě
Aktivita
40 příspěvků ve fotoblozích
4 příspěvky ve fóru
0 inzerátů
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +72
Svatební album
Katka a Ondřej
31. 5. 2014 Znojmo | 76 fotek
make-up
Nikola Doné
Slečna na svém místě. Je to kouzelnice. Až na malou nepříjemnost na začátku bylo vše perfektní a make-up vydržel všem bez problémů. Poradila si s se sestřenčiným atopickým ekzémem. Navíc cena byla luxusní a velmi přijatelná. Líčení bylo v akci a zkouška zdarma. Nikča je prostě úžasná :-)
květiny
Květinářství Oxalis Brno, pan florista Milan Dopita
Perfektní přístup, krásné květiny. Nic není problém a cena je luxusní, oproti jiným květinářstvím. Svatební kytice vydržela týden a kytice maminky drží ještě stále. Všichni byli spokojení a vše krásně ladilo. Profesionální přístup samozřejmostí.
svatební prsteny
Zlatinictví Strnad
Pak zlatník je odborník na svém místě. Milý přístup, skvělá cena. Prsteny jsou dle našeho návrhu, umí snad vše. Šli jsme na jistotu, protože mi zmenšoval už zásnubní prstýnek, který mi nikde jinde vzít nechtěli. Prsteny byly rychle hotové včetně dvou zkoušek. Prý umí prstýnky i přes víkend.
obuv
taneční boty Bábor
měla jsem je už déle, ale o to více mi seděly.
ženichův oblek
Luigi
Perfektní přístup, skvělé cena.
podvazek pro nevěstu
Oli Kovtsur
Podvazek krásně seděl vůbec neklouzal. Mám ho z fleru a bude krásnou památkou.
víno
Vinné sklepy Lechovice
Víno bylo perfektní. Výběrem jsme pověřili švagra a nespletli jsme se. Na přípitek byla Pálava - výběr z hroznů ročník 2012 s naší etiketou jako pozorností. Byla to nádhera a perfektní překvapení.
dorty
Hana Horáčková
Všechny dorty na svatbu pekla moje teta. Sice není profík, ale zvládla vše na jedničku. Náš dort měl tvarohovo-smetanový krém a byl potažený jen klasickou hmotou. Pak jsme měli ještě nádherný čokoládový a další dorty do výslužek.
Žádné příspěvky