coverphoto
Neaktivní

capybarka

Hanka
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 9. lis 2012
bydlí v městě Brno
Info o svatbe
Svatba byla 20. 4. 2013
2671
dní po svatbě
Aktivita
68 příspěvků ve fotoblozích
163 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (5)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +136
Svatební album
Hanka a Martin
20. 4. 2013 Brno | 140 fotek
fotograf
Vladimír Kaštyl - specialista na svatební fotografii - Myslím, že fotky nepotřebují žádný komentář, emoce z nich jen čiší.
ubytování
Hotel Harmonie, Zastávka u Brna - Ubytování bez problémů, náš pokoj nám poskytli zdarma už od pátku, abychom si tam mohli nechat věci.
výzdoba
Hotel Harmonie, Zastávka u Brna - Slečna Trýsková - restaurace i zahrada na obřad vyzdobené s citem, nepřeplácané, jednoduše krásné.
hostina
Hotel Harmonie, Zastávka u Brna - Pár chybiček by se najít dalo, ale celkový dojem skvělý, jídlo výborné a personál velice ochotný.
civilní obřad
Hotel Harmonie, Zastávka u Brna - Zařizovala paní matrikářka Kváčalová z Rosic a nemůžeme si ji vynachválit. Tak milý a vstřícný přístup se u úředníků jen tak nevidí.
obuv
střevíčky Graf shoes, mašličky na boty Simm z Fler.cz - Boty koupeny v e-shopu roub-boty.cz, k těm nemám žádnou výhradu, ale k samotnému e-shopu ano, peníze za nepadnoucí boty poslali až po urgenci, že prý zapomněli.
podvazek pro nevěstu
doplňky nevěsty
Obchod s klobouky Dantes, Brno - Klobouk na míru, zdobený živými květy v květinářství Oxalis
doplňky ženicha
mary-fashion.cz - Kravata Binder de Luxe - krásná barva i materiál
make-up
Hanka Dulenčin, Brno - Kosmetika Mary Kay, make-up vydržel perfektní až do ranních hodin. Hanka je navíc takové sluníčko, že skvělá nálada byla zajištěná už od rána, kdy k nám přijela :)
květiny
Květinářství Oxalis, Brno - Florista Milan Dopita je opravdový profesionál, kéž by takovýhle přístup měli všichni dodavatelé. Kytici uvázal přesně mě na míru, aby se hodila k šatům, mé postavě, a aby splňovala moje představy.
zásnubní prsten pro nevěstu
Red and Cube, Brno
svatební prsteny
Red and Cube, Brno
svatební šaty
Svatební šaty MADORA - Šaty na míru podle fotky, dopadly na očekávání dobře, přístup v salónu také bezchybný, švadlenky tam mají zlaté ruce.
dorty
Petra Ciošová - Dort i minidezerty přesně podle našich představ, a to chuťově i vzhledově.
hudba
Kapela Nová tchýně
Žádné příspěvky