coverphoto
Neaktivní

bride_lucie

Lucie  /  31 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 12. říj 2011
Info o svatbe
Svatba byla 7. 7. 2012
2928
od svatby
Aktivita
46 příspěvků ve fotoblozích
70 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +52
Svatební album
Lucie a Michal
7. 7. 2012 Hradec Králové | 56 fotek
květiny
Květinka u kostela Hradec Králové - Zadávala jsem jim instrukce a obrázky pouze po mailu, měli jsme svatební kytici, ženichovi do klopy, dvě kytice pro maminky a květinový náramek pro svědkyni. Byla jsem naprosto unešená, když jsem to pak viděla na vlastní oči, bylo to nad moje očekávání, takže obrovská spokojenost!
svatební prsteny
Snubní a zásnubní prsteny Žabka - Vybrali jsme si podle návrhu, ale nechali si upravit šířku, materiál - nic není problém, spokojenost maximální - lepší jak na obrázku, nemůžu se na něj vynadívat :-)
účes
Salon NADINA - Naďa Sklenářová - není nad to to mít při jednom ;-) Moc šikovná, skvělá domluva ;-)
make-up
Salon NADINA - Naďa Sklenářová
obuv
eBay a TK Maxx - Vezli jsme si oba už ze Skotska.
doplňky ženicha
Půjčovna svatebních šatů Kozojídky - Půjčovali jsme si kravatu a vestičku.
ženichův oblek
F&F - Koupili jsme se slevou ještě ve Skotsku :-)
podvazek pro nevěstu
bazárek na beremese
doplňky nevěsty
Půjčovna svatebních šatů Kozojídky - Paní tam má také výběr snad úplně všeho svatebního. Já ještě odcházela se závojem a s bižuterií.
svatební šaty
Půjčovna svatebních šatů Kozojídky - Je to sice půjčovna v nějaký vesničce na konci světa o pěti obyvatelech, ale právě to se skvěle projevilo na ceně půjčovného ;-) Paní má skvělý přístup a neměla ani problém s tím, že jsem byla taková rychlonevěsta a šla si půjčovat šaty asi 5 dní před svatbou. Za mě spokojenost jak s výběrem tak hlavně s přístupem :-)
koláče
moje maminka - Pekla maminka se svýma kolegyněma z práce - prý se u toho výborně zabavily, ale takový koláčky nikde nenajdete. Rozpouštěli se na jazyku a byly naprosto dokonalý. Chutnalo všem!
dorty
Smékalovo pekařství - Měli jsme třípatrový dort, který vypadá ještě lépe jak na obrázku a hlavně všem naprosto chutnal! Výborný, za mě pět *
svatební oznámení
Kyoprint.cz - Skvělá domluva, nemůžu si stěžovat na nic - jen že v návrhu, který vám pošlou mailem barva písma vypadá jinak než ve skutečnosti - ovšem nutno říct, že ve skutečnosti to vypadá ještě líp než v tom návrhu! Spokojenost.
ubytování
Restaurace a pension U svatého Jana - Krásný pokoj a postel ozdobená plátky růží, ze kterých na polštářích bylo dokonce i srdíčko :-)
hostina
Restaurace a pension U svatého Jana - Uvítání výborné, domluva předem taky super, ale bylo pár věcí, které bych vytkla. Pánovi se moc nelíbilo, že jsme to chtěli prodlužovat o hodinu - místo konce ve 23:00 jsme chtěli končit o půlnoci a to se mu zdálo jako velký problém. Vůbec se mi nelíbilo, že se na nás ohradil a v podstatě řekl, že "tohle" není ani pořádná svatba, protože tam máme DJ a ne živou hudbu a že spíš všichni sedí a povídají si. Takže konečný přístup na svatbě nic moc, ale jinak jídlo super, všem chutnalo a skoro všechno se snědlo, ale moc nestíhali doplňovat nealko pití. Ale ono bylo opravdu hodně teplo, takže hosté také opravdu hodně pili, takže se možná ani nedivím - nealka se vypilo velké množství, 30l sudy piva se vypili dokonce 3, ale cena nás pak celkem příjemně překvapila, odhadovali jsme víc ;-)
civilní obřad
Hrádek u Nechanic - Ano jsme si řekli v Kapli sv. Anny. Je to tam naprosto nádherné všude - v kapli, ve vnitřních prostorách a zvenku je to ten nejmalebnější zámeček v okolí Hradce Králové. Že se tam budu jednou vdávat jsme věděla už dávno a jak se mi nedávno přiznal i manžel, tak on o tom snil taky :-) A domluva jak s se správou zámku tak i s matrikou naprosto úžasná a nic není problém :-)
hudba
D.J. MARTY - Martin Václavík - super týpek, co přesně věděl, kdy co má hrát, kdy to má rozbalit a kdy zase ztišit. Usměvavej a milej :-) Nemá www stránky, ale je na mailu djj.marty@seznam.cz
fotograf
Jaroslav Brož - tatínek mojí svědkyně - není to profi svatební fotograf - byli jsme první svatba, kterou fotil. No ale taky to není žádný amatér! Můžete se podívat na jeho stránky jabr.cz
Žádné příspěvky