Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

blondynaa Neaktivní

Svatba byla 17. září 2016 Nižbor, Region Beroun  • 

 • Svatba byla strašně hektická, náročná a vlastně až do doby než jsme stáli před oltářem, tak jsem byla totálně na prášky. Ještě téměř o půlnoci den před svatbou jsem byla u švadleny na přešití šatů...

  Musím se vám všem, kdo na naší svatbě nebyli, přiznat, že to byl tak silný emoční zážitek, že jsem nebyla schopna skoro ani mluvit. Po celou dobu obřadu jsem absolutně nebyla schopna zastavit slzy stěstí a přesto jsem věděla, že muž, kterého si beru a držel mě celou dobu za ruku, věděl přesně, co se ve mě odehrává. Cítil to. Podržel mne, stál vedle mne. Řekl ANO ve správný čas. A podpořil mne když já to ze sebe nemohla přes pláč vymáčknout.

  Zjistili jsme, že máme stejné hodnoty, kterými se podstatně lišíme od hodnot, které dnes již nejsou tak populární, ale pro nás jsou to absolutně základní hodnoty, bez kterých neumíme žít, a nejsme v životě šťastní.
  Věděli jsme, že hodně zkusíme. Ale rozhodli jsme se jít cestou srdce. A rozhodli jsme se, že neslevíme z našich hodnot. Kdo nás zná, pochopí a ví o čem píšu.
  Za tu dobu jsme opravdu zkusili. Ale ty správné hodnoty si držíme. A víme, že děláme dobře. A jinak to dělat nebudeme.
  To by samozřejmě nešlo bez podpory všech lidí, které máme okolo sebe. Těm patří obrovský dík. Obrovský dar k našemu sňatku byl ten, že skoro všichni tito lidé přišli k nám oslavit naší svatbu.
  A byla to krásná svatba i oslava. A ještě nyní, ve mě všechny emoce neutichly a jsem naplněna štěstím a děkuji všem.. Dělat dobré věci je těžké. Ale je to správná cesta. A má to smysl ! Ale není to populární.
  Pár foteček přikládám :)
Tereza Novotná a Michal Hladký - 17. září 2016 - Nižbor, Region Beroun - 46 fotek
blondynaa
Tereza Novotná - 36 r. Michal Hladký
Registrace: leden 2007
Bydliště: Lhota u Kladna, Region Kladno
Příspěvků: 48
Inzerátů: 0
Přátelé: 2
Líbí se mi tyto fotoblogy (1)