coverphoto
Neaktivní

bibicz

Brigita  /  40 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 7. led 2010
Info o svatbe
Svatba byla 10. 6. 2011
3885
dní po svatbě
Aktivita
12 příspěvků ve fotoblozích
900 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (10)
Kolekce
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +93
Svatební album
Brigita a Mateusz
10. 6. 2011 Praha | 97 fotek
dorty
Erhartova cukrárna
Dort i koláčky byli výborné. Dort sice vypadal v podstatě úplně jinak než měl, ale ono to vlastně bylo úplně jedno.... stejně se hned snědl a všem moc chutnal. :-)
doprava
Prague-stay.com
Opět Prague-stay :-) ... zajistili převoz hostů z letiště do apartmánů a taktéž rozvoz hostů z hostiny. Řidič Tomáš nám byl k dispozici až do 5té hodiny ranní, celou dobu velmi galantní, trpělivý a milý. Výborný servis za rozumné peníze.
doprava
Airport-Transfer-Prague.eu
Výborné jednání, cena i servis - hosty nám na obřad převáželo několik mikrobusů, přijeli na čas a transport zajistili bez problémů. A řidič, který vezl mne, byl neuvěřitelně milý mladý pán. Celou dobu si se mnou povídal, chválil mne, jak moc mi to sluší, vyfotil si mě na telefon a já tak ani nestihla být nervózní. :-D
ubytování
Prague-stay.com
Další výborná volba - Prague-stay pronajímá nádherné apartmány v centru Prahy za cenu hotelových pokojů. Zahraniční i čeští hosté byli moc spokojeni a my také. Paní Zorica, která nás měla na starosti, zařídila vše potřebné a zorganizovala vše tak, jak bylo potřeba. A že toho nebylo málo. :-)
hudba
DJ Mára z produkce DJ Filipa Trojana
Super výbava - mixážní pult, reproduktory, světla, výrobník mlhy a skvělý přístup jak Máry, tak Filipa ... a hudba byla taky skvělá, což byla jedna z nejdůležitějších částí svatby. Mohlo sice zaznít trochu víc oldies, ale my se i tak skvěle bavili, tancovali a užívali. :-)
hudba
Svatební kvarteto - Klárka Moldová
Studenti pražské konzervatoře http://www.svatebni-kvarteto.cz/ - nacvičili a bravurně zahráli vše, o co jsme je požádali. Klárka je další člověk, který měl se mnou neuvěřitelnou trpělivost a já za to moc děkuju. Hudba v kostele zněla úžasně a nenásilně napravila to, co záměrně svým kázáním a nesmyslnou neústupností pokazil p. farář.
květiny
Moje Kytice - p. Markéta Šichtová
Paní Šichtová byla vstřícná a plná nápadů od prvního emailu, který jsme si napsaly. A poté bylo vše také perfektní ... kytičky mi všichni chválili a výzdoba restaurace byla doslova kouzelná. Dala spoustu práce jak mně v podobě výroby skleniček, větrníků atd., tak paní Šichtové v podobě aranžování všech mých výrobků, květin, fotografií, fotobudky a spousty dalších věcí, co jsem si navymýšlela. 8-) Výzdoba jako celek byla něuvěřitelně krásná, p. Šichtová vše umístila s nápadem a propracovala do detailu. Nikdo jiný by lepší práci neodvedl. :-)
účes
Salon Joshua, Praha - kadeřnice Leona
Další skvělý a ohromně šikovný člověk, kterého jsem měla tu čest v rámci svatebních příprav a svatby potkat. Leona vyzkoušela několik variant účesu, přišla s vlastními nápady a trpělivě snášela moje nároky. :-) Účes byl perfektní, originální a vydržel po celou dobu svatby. A salón Joshua sám o sobě je místo, které by se mělo alespoň jednou za život navštívit. :-)
bibicz přidala 2 nové fotografie
2. čvc 2011

B+M

(90 fotek)
VYBRALI JSME