coverphoto
Neaktivní

berusilinka

Věra
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 26. led 2013
bydlí v městě Praha
Info o svatbe
Svatba byla 14. 9. 2013
2492
od svatby
Aktivita
3 příspěvky ve fotoblozích
41 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (1)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +204
Svatební album
Věra a Bořek
14. 9. 2013 CZECH_REPUBLIC | 208 fotek
dárky pro hosty
moje báječná kolegyně / copy centrum - Sklenička pečeného čaje, 3 příchutě, velice rychlé, milé a udělalo to velký dojem / Námořnická trička s našimi jmény a datem svatby
koláče
Paní Krupičková, www.e-dorty.eu, www.sweetsnsins.cz - Úžasná paní Krupičková nám dělala i minizákusky, které vůbec jako minizákusky nevypadaly - byly daleko větší :) a i sýrové variace ( s manželem jsme z hostiny neměli šanci vůbec ochutnat, jak se po nich zaprášilo) / poté výborné a netradiční muffiny s polevou v barvách trikolory od mladých milých slečen sweetsin / Chodské koláče od manžela z rodných Domažlic
výzdoba
Moje rodina, má úžasná svědkyně, má šikovná kolegyně z práce - Už od léta jsem sháněla výzdobu na námořnickou party všude možně, kde se dalo:) na internetu, v dárkových obchodech, ale třeba i v Kauflandu nebo v Levných knihách...A taky jsme vyráběly, malovaly vše námořnické, co se dalo. Kolegyně skládal lodičky a udělala báječné vlaječky na dort.
květiny
moje kamarádka, Irena Pazourková - sehnala mi v září pivoňky, i když to bylo složité a plně splnila mojí představu o lučním kvítí na obědě a úžasné výzdobě na party v námořnickém stylu ...
zásnubní prsten pro nevěstu
Klenoty Aurum s.r.o.
svatební prsteny
Primossa.cz
bižuterie
Kamarádka - naušnice
účes
kadeřnice Rumburk
make-up
Moje milovaná sestra
obuv
votocvohoz.cz, Melissa
doplňky ženicha
Blažek, HM
ženichův oblek
Blažek
podvazek pro nevěstu
Dárek
popůlnoční šaty
Lindex - námořnické šaty ....
svatební šaty
Linie - Měla jsem vysněné šaty z filmu Pěna dní, hledala jsem švadlenu na poslední chvíli, našla jsem paní Floriánovou, která můj sen o šatech dokázala převést do reality. Byly dokonalé!!
dorty
dortovna.cz - cukrářství Hana Krupičková - ta nejúúúúžasnější paní cukrářka, kterou jsem mohla potkat. byla jsem zoufalá, v okolí mi nikdo nebyl schopný udělat dort bez otřesného stojanu, každé patro jiné a bez hnusného marcipánu. paní Krupičková to zvládla dokonale, měli jsme 3 patra - čokoládový cheescake, tvaroh, mascarpone s jahodami a povrch čistá čokoláda, ale ta vrstva, žádná slaboučká, ale pořádná vrstva a čokoláda lepší než Nutella :)
svatební oznámení
Naše vlastní výroba - dělali jsme ho s manželem čistě spolu, manžel maloval (Králíky z klobouku, jak sprejují na zeď nápis s informací o naší svatbě:), já psala text (citát - Kdekoliv budeš, budeš-li naslouchat, najdeš mě vedle sebe), poté jsme ho nascenovali, namnožili, vystříhali a bylo :)
ubytování
penziony Chřibská - Ubytovávali jsme všechny, po různých menších penzionech, např. Bomaco, Schonfeld...
hostina
restaurace Radnice, Chřibská - Vyšli nám vstříc nejenom obědem pro 65 lidí, ale i tím, že jsme nechtěli žádné tradice a že jsme chtěli i netradiční obědové menu. Bylo to výborné a obrovské porce. Naše obědové menu - předkrm - Caprese, polévka - Brokolicový krém se sýrovými krutonky, hlavní chod - Vepřová panenka, šťouchané brambory a grilovaná zelenina.
civilní obřad
penzion Laura, Chřibská - Penzion našich kamarádů, my jsme si zahradu jejich penzionu vybrali a oni nebyli vůbec proti, byli nám moc nápomocní a moc jim za vše děkujeme!
hudba
Anna W Quintet - báječná nejenom jazzová kapela, hráli úžasně, na náš první tanec nám bez problémů nacvičili a zahráli písničku od Ectasy of Saint Theresy. a splnili dresscode s pruhovanými námořnickými tričky. hráli nejenom klasiku, ale i třeba Známku punku či kapelu Doors. zpěvačka měla za 10 dní rodit, přesto přijeli z Prahy a udělali dokonalou atmosféru.
fotograf
BÍLÁ ČERNÁ - Ondra je PAN fotograf! chtěli jsme jediné a to netradiční svatební fotky, on nám dokázal udělat ty nejúžasnější netradiční fotky, které jsem kdy viděla!!
Žádné příspěvky