Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

belkam Neaktivní

Svatba byla 18. srpna 2018 Region Mladá Boleslav  • 

 • Seznámili jsme se spolu na jedné akci v březnu 2012. Dobře jsme se bavili a povídali si až do půl třetí ráno s dalšími kamarády. Navzájem jsme si hned při prvním setkání padli do oka, ale k ničemu jsme se neodvážili. Naše první obětí bylo uprostřed toho největšího slejváku, kdy jsme byli oba úplně promočení a z nebe se vylévalo snad moře a my stáli venku, smáli jsme se tomu.
  Od sebe nás ale dělilo 100 km a to byl hlavní důvod, proč jsme se nesnažili spolu začít něco víc. Já jsem navíc byla po velmi ošklivém vztahu, ze kterého jsem se neuměla pořádně vzpamatovat. Psali jsme si každý den do noci. Oba jsme se moc těšili na večerní povídání a plánovali nějaké setkání. V noci jsme společně počítali lampy, které vidíme z okna a říkali si, že nejsme tak daleko od sebe, když můžeme poslouchat stejnou písničku a dívat se na stejný měsíc, že je to jako bychom seděli vedle sebe. Tenkrát mě napadlo, že tohle přátelství je ten nejromantičtější vztah, jaký jsem kdy měla.
  Přes prázdniny jsme si ale tolik nepsali a těch 100 km jsme vážně pocítili. Už jsme tu pro sebe nebyli každý večer, nesvěřovali jsme se ani jsme se navzájem nepodporovali. V říjnu jsem se dozvěděla, že chodí s jednou naší společnou známou. Dost to se mnou otřáslo, ale bylo to tak dobře. Uvědomila jsem si, že jsem ho brala jako jistotu, byla jsem přesvědčená, že je mezi námi něco víc, že jen stačí, aby to někdo řekl nahlas. Uvědomila jsem si, že jsem z toho vztahu měla strach a že je proto dobře, že mám možnost si to celé rozmyslet. Že stále bojuju s předchozím nehezkým vztahem a že se nejprve musím vypořádat sama se sebou, než začnu s někým chodit. Snažila jsem se opět obnovit přátelství a to si také udržet a nemyslet na nic víc (jakkoliv to bylo těžké). Několikrát jsme se viděli a já si uvědomila, že 100 km není nepřekonatelná dálka.
  Jeho vztah s tou holčinou "naštěstí" nebyl povedený. Po pár měsících se rozešli. Ten večer jsme si psali celou noc a já se vší silou snažila mu být oporou a ani v duchu nejásat ale jenom a jenom s ním soucítit.
  Zase jsme si psali do noci, zase jsme se vídali. V březnu 2013 přesně rok po tom, co jsme se poprvé viděli, jsme se opět sešli. Dlouho jsme si povídali, koukali jsme na nějaký seriál a smáli se. Doteď nevíme, jestli to bylo před nebo po půlnoci a tedy nevíme, který den máme slavit výročí, ale najednou se ke mě naklonil a poprvé jsme se políbili.
  Od té doby jsme toho zažili spoustu krásného. Neustále se cítím milovaná a snažím se jak můžu, aby on se tak cítil také.
  Jakkoliv to bylo mezi námi někdy složité, všechno jsme překonali a já jsem dneska za každou z těch krizí ráda, protože až mu řeknu "ANO", budu si jistá, že to spolu zvládneme. <3
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
belkam
Registrace: červenec 2017
Bydliště: Region Mladá Boleslav
Příspěvků: 2
Inzerátů: 0
Přátelé: 0
Po svatbě
5 8 9 dní
Po svatbě