Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

barusna Neaktivní

Svatba byla 7. srpna 2015 Slunečná, Region České Budějovice  • 

 • Především náročná - téměř 4 denní slavení:) Lecos se povedlo(krásný obřad)...lecos mohlo být lépe. Ráda bych zde ohodnotila dodavatele a popsala "koncept" svatby pro inspiraci dalším nevěstám...i mě beremese.cz v mnohém pomohlo a tak předávám štafetu dál...

  Celá svatba byla tak trochu setkáním všem milých lidí, které známe.
  Začalo se ve čtvrtek večer příjezdem rodiny a společným grilováním. V pátek jsme měli společný rodinný oběd formou pikniku, odpoledne přijížděli další svatební hosté a samotný obřad byl ve čtyři odpoledne. Jsme vášniví cestovatelé a horalové, chtěli jsme tedy rozhodně svatbu venku a ještě lépe s výhledy na kopce:)
  Po obřadu už začalo samotné svatební veselí, hudba, raut. Šlo se spát nad ránem. V sobotu dopoledne byl tedy "volný program" a po skromném obědě byl v plánu výlet na přilehlý kopec, nicméně pro veliké horko jsme to změnili na koupačku v Lipně. Navečer maso z farmy a pak oheň, kytara zpěv...
  V neděli společná snídaně a pak se už jen balilo,poklízelo a odpoledne jsme s ženichem vyčerpaně nasedli na vlak domů:)

  Co bych udělala jinak:
  ČAS: Celá svatba byla hodně v režimu DIY - to mi vyhovovalo, nicméně jistě bych si na vše nechala mnohem více času (většinu věcí jsme řešili jen 4 týdny před svatbou...a to v případě, kdy máte jen ubytování a zbytek musíte zajistit sami (od jídla, pití,dortu a zákusků na 2-3 dny přes výzdobu po play list na tanec) - to opravdu není úplně mnoho). Pak mi nezbyla kapacita na přípravu programu, např. nějaké hry pro hosty večer a vlastně nevím jak hosté, ale sama bych to ocenila. Možná by bylo řešením najmout si koordinátora, ve svatební den člověk opravdu nechce řešit nic.Navíc pokud Vám "vybouchne" nějaká služba(viz make - up) není čas na to, hledat jinde.Jde hlavně o to, na začátku "rozpoznat" svoje nároky a pokud chcete mít lecos(nebo všechno) perfektní, zabere to opravdu hoooodně času:)

  KAMERAMAN: nakonec jsme si nestihli zamluvit kameramana a musím říct, že mě to mrzí. Stačily by možná i amatérské záběry, ale zrovna obřad nikdo nenahrával.
B a J - 7. srpna 2015 - Slunečná, Region České Budějovice - 84 fotek
Tento fotoblog je zatím prázdný.
barusna
B J
Registrace: únor 2013
Příspěvků: 0
Inzerátů: 0
Přátelé: 0
Líbí se mi tyto fotoblogy (3)
Moje kolekce