Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

atkeb NEAKTIVNÍ

Svatba byla 26. srpna 2017 Bořetice pod Kraví Horou, Region Břeclav  • 

 • Milé nevěsty , nás den byl jedním slovem DOKONALÝ! Plný emocí , slz, radostí , štěstí a smíchu! Pokud bych měla možnost něco změnit, určitě bych si zaplatila agenturu, která by se postarala o výzdobu a následný úklid. Téměř vše bylo vyráběno ručně a zdobení jsme si dělali vše sami a bylo to nekonečné a den před Svatbou místo abych se věnovala hostům a rodině pobíhala jsem a nevěděla co dříve.
  V den Svatby mě ženich viděl až u oltáře a tak na veškeré zdobení byly družičky a kamarádky sami. Bylo to velmi náročné pokud chcete mít vše krásné a dokonalé.
  Rozhodně nešetřete na šatech. Pokud se chcete cítit jako princezna nešetřete na tom! Stejně tak na Fotografovi a kameramanovi. Je to to jediné co Vám ze Svatby zůstane a vždy si to můžete krásně připomenout a zavzpomínat.
  Počasí nám vyšlo až příliš dobře bylo takové horko, že nikdo nezůstal suchý :D 40 Stupňů a ani mráček ani větříček.
  Rodina a přátele už najížděli v pátek. Svatba byla v sobotu a zůstávali jsme až do Pondělí. Mohu jen doporučit. Takto si užijete čas s rodinou.
  V den Svatby jsem neměla možnost se nikomu věnovat.
  Nejdůležitější je si zvolit správného svědka. Já měla svého Bratra, který nám udělal spolu se svědkem manžela nejkrásnější svatbu! Skvělý program, zábavu, překvapení byli jsme zkrátka nadšení.
  Přeji Vám ať se Vám Váš den vydaří tak jak si přejete. Věřte, že nestihnete vše a určitě něco zapomenete! Každopádně si to užijte je to Váš den a všichni jsou tam k vůli Vám! <3 :)
  https://vimeo.com/237149144 Naše svatební videjko :)
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
atkeb
Alžběta Kováčová Jan Karel
Registrace: červenec 2016
Příspěvků: 12
Inzerátů: 0
Přátelé: 1
Po svatbě
5 0 9 dní
Po svatbě
Líbí se mi tyto fotoblogy (1)