Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

anetabr Neaktivní

Svatba byla 25. června 2016 Zelená Hora, Region Plzeň  • 

 • Byla krásná, veselá, nezapomenutelná ♥
  Bylo 5 ráno, zazvonil budík, … „honem, za půl hodiny je tady kadeřnice“ … kadeřnice přijela, nejdřív učesala mamku a já se z nutnosti nasnídala. V půl 7 jsem šla na řadu já, dvě hodiny mě kadeřnice česala, neustále něco upravovala, aby to bylo perfektní, až se jí to povedlo. Během toho přijela kosmetička, nalíčila mamku a pak jsem šla na řadu já. Kadeřnice a kosmetička odjely a najednou začali chodit hosté. V tu chvíli začal pořádný blázinec, protože se blížila 11 hodina, a to měl přijet ženich se svoji rodinou. … „holky, šup na oblíkání, bude mi to strašně dlouho trvat“ … Malé místnosti, horko na padnutí, stres, že se něco nestihne, ale to asi většina z vás zná. Oblékání jsme zvládly vcelku rychle, nebo aspoň mně to přišlo, že to bylo hned.
  Bylo 11 hodin a už slyším, jak jede kolona od ženicha a všichni troubí. … „mamiii, dělej, oni už jedou, vždyť nejsi ani oblečená, babi, ty taky ne“ … No, zvládly jsme to a najednou byl ženich i s jeho nejbližšími u nás doma a už si pro mě šel. Když jsem ho viděla, rozbušilo se mi srdce … „páni, je nádherný a ten jeho úsměv“ … Nejdřív předal květinu mamince, svědkyni a pak i mně, byla krásná, přesně taková, jakou jsem si představovala. První pusa a chvilka na to, abychom si se všemi popovídali, ale tak strašně rychle to uteklo, že jsme skoro nic nestihli. Před 12 jsme vyšli všichni před bytovku a vyjeli na místo obřadu. I přesto, že mám rozvedené rodiče, jeli se mnou obá v autě, jako opravdová rodina i s bráchou, který řídil auto, byla jsem šťastná ♥
  Sedíme v autě, svítí sluníčko a najednou tři velké kápoty na sklo. … „panebože ne, bude pršet, nesmí pršet“ … Všichni v autě mě uklidňovali, že obřad je až za hodinu, že určitě pršet nebude. A taky, že měli pravdu, pršelo asi 10 minut, co jsme seděli v autě, přijeli jsme na místo obřadu a bylo krásně, po dešti ani památka. Zatahování po odjezdu od nás, bylo kratší, než jsme předpokládali, a tak jsme na Zelenou Horu přijeli asi po čtvrt na 1. Ale vůbec nám to nevadilo, ba naopak. Volný čas jsme využili focením. Vyfotili jsme všechny skupinky, a najednou byla skoro jedna hodina. Já s tátou, ženich s mamkou, svědci a družičky jsme se schovali do chodbičky, ze které jsme měli vycházet.
  Čekali jsme na hudbu, vychází jedna družička, za ní ženich s mamkou a svědci. Začíná hrát moje písnička a začínají se mi klepat nohy. Vysílám jednu družičku, druhou družičku, necháváme jim malý náskok a vycházíme s tátou. …“tati, tak už pojď“ … Nikdy nezapomenu na ty pohledy všech lidí, co se na nás otočili a dívali, jak mě táta vede za mým snoubencem. Přišli jsme do uličky a vidím tam JEHO, mého skoro manžela, poohlédnu se po mamce, která je úplně uřvaná a já sama mám co dělat, abych se udržela a neplakala. Zvládla jsem to, stojím vedle toho nejúžasnějšího chlapa pod Sluncem a za chvilku mu řeknu mé ANO. Řeč byla skvělá, přímo pro nás. Oba jsme si řekli ANO, vyměnili prstýnky, dali první polibek, podepsali se, připili si a všichni nám šli gratulovat. Posledních pár lidí a ono začalo poprchávat, ale my jsme byli tak šťastní a v takový euforii, že nám to vůbec nevadilo.
  Po obřadu nás čekaly takový ty kravinky, jako koule na noze, chomout na krku a splnění společných úkolů, během toho se vypršelo a na společnou fotku bylo zase krásně. Hodila jsem kytičku a ještě šli s manželem udělat pár fotek z místa obřadu. Pak jsme nasedali do aut a jeli k restauraci, kde jsme měli hostinu. Přípitek, rozbitý talíř a šup na jídlo. To bylo výborné, nejen polévka, ale i hlavní chod, všichni si moc pochutnali. Nechali jsme je malinko vyhládnout a od 4 začala hrát kapela, nejprve první novomanželský tanec, který jsme si s manželem moc užili, pak sólo s rodiči a nakonec úplně všichni. Po první sérii písniček jsme nakrojili dort, dali si kávu a my se vypařili na focení.
  Fotili jsme hodinku a půl u zámku v Žinkovech, vrátili se na místo hostiny a pořádně to rozjeli. Na to, jak můj manžel skoro netančí, tak překvapil i sám sebe, jak celý večer strávil na parketu a hlavně jak si to užil. Pomalu jsme protančili střevíce a nejen my, ale i všichni ostatní si to moc užili až do ranních hodin.

  Je strašně hezký, jak něco takového připravujete takovou dobu, řešíte každičký detail, chcete mít všechno sladěné a ono to pak všechno vyjde a všichni za vámi chodí, jak to máte dokonalé, že to byla nejkrásnější svatba, na které byli a že moc děkují, že náš velký den mohli strávit s námi ♥
  Myslela jsem si, že budu uplakaná nevěsta, protože mě rozpláče i úplná kravina, ale za celý den a noc mi neukápla ani kapička slzy, až jsem si myslela, jestli se mnou něco není. Ale není, píšu tento článek a brečím tu jako želva. Asi si vynahrazuji ten náš svatební den ♥♥♥
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
anetabr
Aneta - 27 r. David - 31 r.
Registrace: září 2015
Bydliště: Region Plzeň
Příspěvků: 13
Inzerátů: 0
Přátelé: 41
Líbí se mi tyto fotoblogy (224)