coverphoto
Neaktivní

andryysek

Andrea   /  32 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 7. čvc 2009
Info o svatbe
Svatba byla 26. 7. 2014
2206
dní po svatbě
Aktivita
1 příspěvek ve fotoblozích
7 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (19)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
svatební cesta
hotel Adam - Svatý Petr - ABSOLUTNĚ NEDOPORUČUJEME!! Přezdívali jsme naše líbánky jako "Líbánky v pekle" .... údajně čtyřhvězdičkový hotel bylo spíše místo pro lyžák! Majitel arogantní blbeček, recepční "na facku"... pobyt v tomto hotelu jsme dostali jako dar, ale evidentně byl zakoupen na slepo, bez prohlížení recenzí.....
květiny
Teta nevěsty - Krásná svatební kytice dle mých představ :)
výzdoba
teta nevěsty - Úžasná teta, která pro mě vytvořila snovou slunečnicovou výzdobu :)
svatební prsteny
EGO silver - Prstýnky z chirurgické oceli :)
šperky
fler.cz - misadrevova - Měla jsem setík - náušnice a přívěšek ve tvaru slunečnic. DOPORUČUJI - super komunikace, kvalitní zboží :)
make-up
Darina Černá - Maximální spokojenost!!! Úžasný make-up, který vydržel až do odlíčení, nerozmazal se, ani po spocení se při tanci =D, vážně držel perfektně!! URČITĚ DOPORUČUJI! =)
doplňky ženicha
Lenea - svatební doplňky,výroba a půjčovna svatebních potahů - V tomto obchůdku jsem sehnala žlutou kravatu, kterou se mi nedařilo sehnat za rozumný peníz vůbec nikde :)
doplňky nevěsty
Svatební šaty a doplňky Rozárka - Bolerko z tohoto obchůdku, které jsem si koupila nebylo sice úplně dokonale ušito, ale po drobnějších úpravách jsem si díky němu užila svatbu, protože jsem si díky němu nepřipadala tolik odhalená =))
svatební šaty
Svatební salon M+M Mladá Boleslav - Můj příběh s návštěvou v tomto salóně tu vyprávět nebudu, ale prozradím dojmy z něj: Profesionální přístup majitelek, díky kterému jsem si vybrala šatičky mých snů. Skvělá spolupráce, stoprocentně DOPORUČUJI!!
dárky pro hosty
Luci Art decor - Lucinka pro nás vyráběla poděkování pro rodiče, které bylo nádherné a dojalo je k slzám! Skvělá komunikace, ochota, vstřícnost!!! DOPORUČUJI!!!!
víno
Leona Václavíková - Objednávala jsem svatební vínka pro rodiče a svědky s partnery :) Bohužel nemáme nafoceno, ale byl to originální dáreček, ze kterého byli obdarovaní dojaatí :) Tímto ještě jednou děkujeme a ROZHODNĚ DOPORUČUJEME!!! Skvělá komunikace s paní Václavíkovou, dodávka přesně v den, kdy bylo domluveno, krásně zabalené!!
koláče
paní Hančová, Hlínoviště - Jedním slovem DELIKATESA! Paní Hančová je prostě TOP!!!
dorty
Sestřenka nevěsty - Moje sestřenice přes nějaké to koleno :) Dort byl vynikající a i oku lahodící! :)
svatební oznámení
Agentura REGE-Opočno - Oznámení bylo bleskurychle vyrobeno, dle našich požadavků, pan majitel nám udělal grafické návrhy, které se hodily k naší slunečnicové svatbě, my si vybrali a velice brzy se jimi kochali :) ROZHODNĚ DOPORUČUJEME!
doprava
Bratr nevěsty - Jelikož nám na poslední chvíli ze zdravotních důvodů odřekl člověk, který měl rozvoz zajistit, ujal se ho můj bráška a i když asi těžko poslouží někomu jinému na svatbě, rozhodně bych ho doporučovala =))))
ubytování
Lovecký zámeček Podčejk - Svatební noc jsme trávili na zámečku a byla to taktéž správná volba. Pokoje jsou čisté, uklizené, útulné a spalo se nám v tom našem pohádkově :) Ráno jsme měli snídani jako pro krále :)
catering
Lovecký zámeček Podčejk - S menu jsme byli maximálně spokojeni. Jídlo bylo vynikající. Obsluha usměvavá, ochotná a vstřícná...
fotograf
Barbora Beznosková - Barunku jsem znala pouze z prohlížení její práce na facebooku, ale protože mi byla nejsympatičtější ze všech fotografů na Mladoboleslavsku, které jsem si prohlížela, vybrala jsem si právě ji. A byla to absolutně nejlepší volba :) Barunka je velice milá a šikovná :) Mého manžela, který k focení má vyloženě odpor udržela pózovat dost dlouho, abychom si mohli listovat krásným svatebním albem :) A myslím, že naše spokojenost svědčí o tom, že je to profík :) Za nás - URČITĚ DOPORUČUJEME :)
hostina
Lovecký zámeček Podčejk - Byli jsme maximálně spokojeni. Pro naši hostinu o 50 lidech byla "restaurace" akorát. Byl zde prostor na řádění tancechtivých, bar pro ty, kteří si chtěli dát panáčka či popovídat nad sklenkou vína, koutek pro běhající děti, kterým jsme ve věžičce připravili balonky a omalovánky... Zkrátka, správná volba!!!
civilní obřad
Lovecký zámeček Podčejk - Obřad jsme měli před zámečkem. Majitelé připravili koberec, po kterém jsme přicházeli, židle pro svatebčany, umožnili nám si udělat výzdobu a splnili nám všechny přání ohledně obřadu. STOPROCENTNĚ DOPORUČUJEME! :)
Žádné příspěvky