Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

anciik2 Neaktivní

Svatba byla 27. října 2018 Zbýšov, Region Vyškov  • 

  • Svatba byla naprosto úžasná skvělá, okouzlující a plná energie a zábavy. Jediné co mě trochu mrzí byl déšť :( ale i tak se to zvláadlo fotky to naštěstí neovlivnilo i přesto že jsme se fotili venku :) Měla jsem z focení celkově trochu obavy, manžel by se nejraději nefotil vůbec a já taky nejsem moc velký nadšenec :-) Naštěstí mi kamarádka doporučila skvělého fotografa a velkého profíka Kaspyho ( Kamil Kašpárek). Požádali jsme ho aby nás při společném focení spíše vedl on, taky se tak stalo a z prvních pár fotek ( ochutnávka) je výsledek opravdu skvělý :-)

    Myslela jsem si jak při obřadu budu brečet a jak budu nervózní, ale po celý den se tak nestalo :-) V den svatby naprostý klid a pohoda :-) žádná nervozita, žádné slzy (dobře jen malinko) :-) Celý den od A-Z jsme si maximálně užili. Opravdu velké poděkování patří rodině, připravili nám několik překvapení o kterých jsme neměli ani tušení, bylo to úžasné.
    Obrovské díky patří hlavně mé sestře a mamince bez kterých bych to určitě nezváldla, týden před svatbou to bylo neskutečně hektycké a ony vyřizovali, vyzvedávali, chystali se mnou. Říkala jsem že by bylo lepší objednat si agentruru na výzdobu a jiné ( v pátek před svatbou už sem byla opravdu na pokraji sil) ale díky nim jsme to zvádli a jsem ráda že jsem si agenturu neobjednala :-) Na vše jsem si dihlídla a mů vymyšlený koncept výzdoby klapl na jedničku, výsledek byl nádherný :-)

    Závěrem můžu říct že bych do toho šla určitě znovu :-) samozřejmě se stejným ženichem :-)
Aneta a Petr - 27. října 2018 - Zbýšov, Region Vyškov - 119 fotek
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
anciik2
Aneta Petr
Registrace: únor 2013
Příspěvků: 15
Inzerátů: 0
Přátelé: 2
Po svatbě
5 8 3 dní
Po svatbě