Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

amazonkaaa Aktivní

Svatba byla 21. června 2016 Písek, Region Písek  • 

 • Sháněla jsem někoho s kytarou k táboráku na Beltaine u nás na chatě. Banda kámošů, jen ten jukebox chyběl. Tak kamarád sehnal kytaristu. Přijelo odrbané cosi v ustřiženejch džínách, ponču a sandálech, nemělo to stan, nemělo to prachy, jen celtu, spacák a kytaru. Jmenovalo se to Beránek. Ale panečku, jak ten hrál... Byl to báječnej večer a my dva jsme ještě s jedním kamarádem zůstali nejdéle vzhůru a následně jsme všichni tři upadli do bezvědomí ve velkém starém rodinném stanu. Za týden mě Berry vytáhl na vodu na Sázavu. V životě jsem na tom neseděla. Taky se to povedlo, zase jsme skončili spolu ve stanu a zase ve vší počestnosti. Říkala jsem si, co s tím klukem je? Tahá mě na vodu a nedá mi ani pusu!
  Když mě vezl domů, zapomněla jsem si u něj v autě spacák, tak se s ním vracel. To už jsem nevydržela a prachsprostě jsem ho zneužila.
  Najednou jsem po půl roce svobody zase byla ve vztahu. Vydržela jsem to sotva týden. Ještě nebyl ten správnej čas, ještě jsem nebyla zralá na nějakou lásku. Můj předešlý vztah byl s manipulátorskym násilnickým hajzlem, nevěděla jsem, co si mám najednou počít s takhle hodným klukem. Tak jsem zdrhla. Naštěstí jsme zůstali kamarádi. Jezdili jsme na výlety, chodili jsme chlastat, přespávali jsme u sebe... Ale nikdy spolu. A já se pomalu zamilovávala. O pět měsíců později, v říjnu 2011, u mě nějak spal a tak nějak spal i se mnou... A to už jsem se ho nepustila.
  Nikdy mi slovem nevyčetl, že jsem to v květnu utnula, nikdy mi nepředhazoval mou celkem divokou minulost.
  Jsem strašně vděčná za to dlouhé kamarádství, které jsme měli možnost prožít, pořádně se poznat, strávit spolu čas "bez výhod" a na tom pak stavět.
  Tak nějak mi to dává důvod věřit, že tohle bude "šťastně až do smrti". Doufám.. :D
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
amazonkaaa
Amazonka Beránek
Registrace: únor 2016
Příspěvků: 334
Inzerátů: 0
Přátelé: 1