Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

altche NEAKTIVNÍ

Svatba byla 3. září 2011 Nelahozeves/Kladno, Region Kladno  • 

 • Svatba byla perfektní!
  Byla ve stylu 30. let 20. století. Skoro všichni svatebčani si dali na oblečení záležet a vypadali perfektně. Mě líčila a česala Verča Berková, a to fantasticky. Šaty mi šila Miládka Šídová podle mého vlastního návrhu a všem se moc líbily.

  Obřad byla na zámku v Nelahozevsi, oddávala nás naše kamarádka, starostka obce Petra. Využila toho, že se známe, a projev tomu přizpůsobila, takže byl osobní, milý, důstojný, ale ne patetický a trapný. U obřadu hráli Mendelsona a doprovod na piáno a housle další dva kamarádi ze studií. Jak překvapení po obřadu nám zazpíval Dvořákův komorní sbor, všichni opět oblečení ve stylu 30. let.

  Fotografoval nás kamarád Martin, ale moc jsme tomu nedali, bylo vedro a už jsme chtěli jet na hostinu, to jediné mě teď trošku mrzí. Hostina proběhla v hotelu La Park a byla perfektní. Na začátku nás přivítali a pak přišlo další překvapení - moje maminka s dalšími dámami zazpívaly Ej, od Buchlova. Pak měl můj táta a můj novomanžel krásný proslov a pak se hodovalo - ne klasicky, všichni stejný oběd, ale formou rautu. V hotelu byli moc milí, vyzdobili stoly, jak jsem si přála, jídlo bylo skvělé, celý den obsluhovali...

  Dort a malé cupcakes jsme měli z čokoládové cukrárny v Praze na Smíchově, byl fantastický, všichni z něj byli hotoví.

  Odpoledne přišli lektoři swingu ze studia Zig-Zag, Zdeněk Pilecký a Baruška, zatančili ukázku a pak byla lekce, kde se hosté mohli naučit základní krok charlestonu a lindy-hopu. Pak hrála swingová kapela Confluence, kde si mohli hosté právě naučené tance vyzkoušet.

  Během večera byla další dvě překvapení, Jarda nám zarhál na flétnu v doprovodu písničky od Macy Gray, jak jen on to umí, a svědkyně s maminkama připravila prezentaci fotek, jak jsme byli s Mazym malí, pak jak jsme spolu a pak naší dcerušky Viktorky - krásný.

  Od půlnoci už hrála muzika z CD. Spát se šlo ve dvě, my poslední. Všichni se bavili, pokecali, najedli a kladné ohlasy nám chodí dodnes!
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
altche
Alenka Mazy
Registrace: červenec 2010
Příspěvků: 11
Inzerátů: 0
Přátelé: 1
Líbí se mi tyto fotoblogy (1)