Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

adallada2 Aktivní

Svatba byla 4. května 2019 Chabičovice, statek Kloubek, Region Český Krumlov  • 

 • Parádní a přesně podle našich představ. Jen se mohlo umoudřit ještě počasí. Pokud by některou nevěstu zajímal průběh či detaily, dejte koment dolů pod fotky a já se rozepíši. Zatím pár fotek z mobilů :)

  Jelikož si ani já, ani partner nepotrpíme na oficiality, v pátek jsme si skočili na úřad pouze se svědky. Obřad jsme si domluvili bez varhan, bez průvodní řeči. Čistě akce na 2 min ve stylu „berete si …?“ a konec.
  Pátek odpoledne jsme dojeli na statek i s kamarády a rodinou a pozvolna připravili, co se dalo den předem. Byla jsem překvapená z přístupu majitelů na statku, kdy byli ochotní a v případě potřeby po ruce. Druhým příjemným překvapením byl catering od Solné brány. Přijeli již v pátek odpoledne a připravili si stoly, nádobí a nanosili si část jídla do kuchyně. Večer dojeli další hosté, proběhlo ubytování, grilovačka a následně sauna, vířivka a kulečník.
  Sobotní ráno pro nás začalo hned v 7h, kdy jsme s přítelem a kamarády začali připravovat detaily. Nanosit židle, udělat finální výzdobu a stoly (opět pomoc od Solné brány, kdy jsme připravili jeden stůl a oni doprostřeli zbytek). Na stole byl šedý ubrus, v pivní láhvi růžová vysoká svíčka, v čirých lahví čistá voda na pití a ve zlaté vinné lahvi eukalyptus a nevěstin závoj. Stoly byly „rozházené“, jmenovky v podobě zlatého potisku jména na bordo látkovém okvětním lístku (Libertin Print) a každý na svém místě našel 1 puzzli.
  Pro hosty jsme do průjezdu statku připravili sud s pípou, vína a sladké (cupcaky, makronky, pusinky, kokosky, bábovky..) a slané občerstvení (slaná bábovka, pizza taštičky, slané šneky..). Vše formou samoobsluhy krom točení piva, kde nám vypomohli mlaďasové z fotbalu. Kolem 10té přijel kávový catering (Barista na akci). Hned se utvořila fronta na výbornou kávu  A dorazil i fotograf (Ruda Linhart), který začal dokumentovat šrumec.
  Já se šla někdy v 12 připravovat. Přítel s kamarády šel stavět slavobránu z bříz na louku, kterou jsme si vybrali kousek od statku. Nalíčila mě svědkyně a účes udělala moje maminka. Během té doby se i ostatní hosté hodili do gala. Já už to vše pozorovala jen přes sklo svého pokoje. Rozdali se mávátka a deštníky pro hosty, protože zrovna začalo pršet. Ale naštěstí v 13:10 přestalo a štrůdl lidí se vydal směr louka.

  Program s pár poznámkami:
  13.15 svatební obřad: na louce, řeč měl náš kamarád a i když jsem myslela, že brečet nebudu, dojal mě
  13.30 společné focení
  14.00 proslov přítele a svědkyně, předkrm (avokádová pomazánka) a polévka (knedlíčková a zeleninová pro vege)
  16.30 krájení dortu
  17.00 příjezd kapely Formát A4: super, doporučuji
  Focení jen nás
  18.00 pentlování květiny
  18.30 raut
  Zábava až do rána

  Zábava pro hosty během dne:
  - Kávový catering
  - Fotobudka na 2h (lidé si fotky nechali na památku)
  - Instax + scrapbook (pro nás na památku)
  - Vzkazy v lahvi co si přečteme zítra, za 1 rok a 5 let?
  - Složení puzzlí, kde jsme byli vyobrazeni my ve svatebním
  Neděle už proběhla v duchu přerozdělení jídla, co zbylo a úklidu statku. Byla to parádní víkendová svatba :)
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
adallada2
Lada Daniel
Registrace: říjen 2018
Příspěvků: 17
Inzerátů: 3
Přátelé: 2
Po svatbě
2 6 4 dní
Po svatbě
Líbí se mi tyto fotoblogy (2)