Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

acimedaca NEAKTIVNÍ

Svatba byla 5. září 2009 v Praze na Liběňském zámečku, Region Praha  • 

 • SUPER, hned bychom si to zopakovali znova :-)

  Ráno vstávačka v půl osmý, pak sprška a hurá tramvají ke kadeřnici....nějak to nejelo,tak trošku zpoždění.Počasí nic moc, zataženo a velký vítr...kadeřnice se pustila do účesu a v půl desátý mě tam přijela vyzvednout svědkyně. V deset jsme byly s účesem hotové, všechno paráda. Venku strašně foukalo, tak to jistila pěkná dávka laku. Pak hurá domů.
  Tak už panoval organizovany chaos, věci se přenášely z místa na místo, všichni se míhali z pokoje do pokoje....

  Všichni se měli sejít až v 11, ale v půl už tam byla polovina rodiny (15 lidí), včetně babiček,které pro jistotu přijely s předstihem, aby mohly vnášet chaos. Naši nebyli ještě ani oblečení a už tam všichni byli.....

  já se začala líčit tak v 11, líčila mě mamky sestřenice, bylo to parádní...a pak už oblékat do šatů. Byla to fuška, tři holky s tím měly co dělat, všechno narovnat a tak :-) ale byla legrace.

  Ve 11:15 dorazila fotografka a začala fotit. Pak jsme začali postrádat ženicha, který měl malé zpoždění. Já byla v klidu,ale mamka ne, tak mu volala a už byl skoro u baráku.

  Ve 12:00 dorazil ženich a začlo prodávání nevěsty...měli jsme připravené dvě falešné - moje sestřenice, zabalené do záclon a starých šatů :-) Smlouvání bylo za dveřmi a my se svědkyní a falešnýma nevěstama jsme se tam smály o sto šet, když jsme to slyšely :-) Njedřív dostal jednu, pak druhou, pak jsem ukazovala ruku, pak nohu a pak teda konečně celá. Ženich byl dojatý, že prý jsem vypadala nádherně, že byl připravený, že mi to bude slušet, ale že to prý předčilo očekávání :-) Tak to mě moc potěšilo :-)

  Pak jsme se všichni včetně nevěsty trochu najedli a začali se pomalou přesouvat k autům. Mládež je předtím už nazdobila, já měla panenku a manžel cylindr, ostatní jen mašličky.Dělali jsme kolonu, protže spoustu lidí bylo mimo pražských, tak aby se neztratili, no byla to docela legrace v rušném provozu v Praze...Na místo obřadu jsme dojeli v pohodě, na parkování tam naštěstí bylo dost místa, celkem nás bylo 17 aut :-)

  Obřad byl rychlý, uteklo to ani nevím jak. Proslov byl moc hezký, vtipný a neformální a pamatuju si,že nám paní oddávající četla i nějakou báseň.

  Pak bylo ANO a ANO a bylo to :-) přípitek šampusem a gratulace. Zjistila jsem, že s vlečkou nejde moc couvat, zkusila jsem to jednou při obřadu, zakopla jsem a pak se všichni smáli,že jsem omdlévala....

  Po obřadu všichni ven a začalo nějaké focení, pak jsme se šli fotit jen my dva. Ostatní mezitím upíjeli zásoby alkoholu a jedli koláčky a nějaké dobrůtky. Fotili jsme se asi jen půl hodinky, měli jsme "předstih" asi půl hodiny oproti plánu...jak se pak ukázalo,tak to byla chybka, v restauraci nebyli moc flexibilní a za 25 minut co nám trvala cesta se na nás nezvládli připravit, tak jsme museli čekat před hospodou.

  Cesta do restaurace byla veselá, stavěli jsme asi 6x, aby se posbírala celá kolona a nikdo nezbloudil. Přijeli jsme do Léta Páně a tam jsme museli chvilku čekat venku, nebyli ještě připravení, protže jsme přijeli brzy, v 15:40 a měli jsme přijet až po čtvrté. Pak byl přípitek s provozním a rozbíjení talíře. Zametali jsme, co to šlo :-)

  V restauraci bylo krásně vyzdobeno, balonky a stoly hekzy připravené, jen maličko nezvládli zasedací pořádek a tak se to narychlo měnilo. Dostali jsme polévku s děravou lžící, bylo to boj, hrozně to teklo a nedalo se nic nabrat, ještě, že tam byly ty knedlíčky :-)

  Jídla v rautu bylo hrozně moc, všechno bylo výborné a všichni se hrozně přejedli. Spousta toho zbylo.

  Pak se tančilo a tančilo a jedlo :-) Byla tombola, všem se moc líbila. Děti si hrály s balonky, pak si s nima hráli i dospělí.

  Po jedné hodině už nás bylo jen pár, tak jsme začali balit, zaplatili a jeli do rezervovaného hotelu :-)

  Golf Yacht botel v Libni byl nádhera, šampus a jahody do vířivky, obrovská postel, ráno snídaně do postele :-) Odjeli jsme asi v půl jedné druhý den a začali se chystat na svatební cestu do Egypta.

  Děkujeme všem, kteří přišli a bavili se s námi :-)
  Hlavně rodičům, za pomoc s organizací, svědkům a všem co pomáhali :-)
  Děkujeme také za všechny svatební dary a penízky, které jsme dostali a pěkné a milé gratulace.
Eva a Luboš - 5. září 2009 - v Praze na Liběňském zámečku, Region Praha - 5 fotek
acimedaca
38 r. Luboš
Registrace: březen 2009
Bydliště: Praha/Liberec
Příspěvků: 2261
Inzerátů: 0
O mně: motto: nikdy neříkej nikdy....
Přátelé: 13