Zrušená svatba

Zdravím všechny holky, ženy, dámy. Dnes jsem se tu zaregistrovala, protože si potřebuji popovídat s někým, kdo mě nezná, protože řeším srdeční záležitost a potřebuji vidět jiný pohled na situaci. Jsem z partnerem 10 let. Podotýkám, že jsme starší pár, který spolu nemá žádné děti. I tak jsem vždy stála o to, abychom se vzali. Partner to bral jako něco, co není potřeba. Letos dospěl k názoru, že bychom se vlastě vzít mohli, že je čas. Touto zprávou mě udělal šťastnou. Takže termín domluvený na 3.3. a odlet na svatební cestu 7.3. Vše zařízeno, zaplaceno, domluveno. Můj muž má asi dva měsíce problém s chůzí a dnes se dozvěděl, že je to na náhradu kyčelního kloubu. A teď ten zásadní problém. Okamžitě si začal vyřizovat operaci přes všechny kliniky, je ochoten zaplatit jakoukoliv sumu za výměnu kloubu. To znamená operace a minimálně půl roku léčba a rehabilitace. A tedy chce zrušit svatbu i dovolenou, že noha je priorita. Jeho bolesti a omezení v chůzi chápu. Ale proč by nemohl vše řešit až po svatbě a po líbánkách? Co si o tom myslíte ?
Odpovědět
no já se u fyzioterapeutky setkala s paní, co byla po výměně kloubu snad ani ne 2 měsíce a už i lyžovala. Prý je to teď desná pohoda. Ať partner nejdřív zjistí podrobnosti, a co si o tom myslí lékař, a jaký je možný termín.
Odpovědět
Doporučuji neodkládat, přece jen jde o to, jak kvalitní bude jeho život "po" a taky jaký je teď, Taťka si totiž odkládáním výměny kyčelního kloubu poškodil i ten druhý - jak tu postiženou nohu odlehčoval... a i když operace dopadla dobře, trošku pajdá a čeká ho výměna i druhého. Jinak po operaci následovala rehabilitace a za cca 3 měsíce byl fit, jezdil na kole a běhal jak srna, jen si nesměl dřepnout, kleknou a já nevím co ještě. Ale jaký je jeho stav a jestli se může operace o půl roku odložit je na konzultaci s lékařem a navíc ani do půl roku nemusí sehnat termín. Pokud svatbu tedy nezrušil úplně jen odložil, byla bych tolerantní a počkala. Určitě si to chce s vámi užít i svatební cestu a být fit, a ne "pajdat". Chlapi jsou ješitní a trošku hypochondři, mám jednoho doma🙂. Ať se daří
Odpovědět
@lekulina nechce to rušit úplně. Jen odložit. Jenže všechno je zařízené, domluvené. Dovolená za velké peníze do exotiky zaplacená. Po tolika letech se dočkám a teď všechno odložit na neurčito. Kdybych byla potvora, přála bych si, aby dostal termín až za půl roku.
Odpovědět
Profilova fotka
Sorry, ale představ si, jak by ti bylo na jeho místě... S kyclema mám problém odjakživa - hnuty zadá namasirujes, rehabilitujes apod ale ke Kyčlí se fakt nemá kdo jak dostat - takže já ho chápu a to me jen bolí a nahradu bych fakt nedostala. Neumím si představit co prožívá za peklo a když mu je to nabídnuto tak se mu fakt nedivim
Odpovědět
Zdraví má být NA 1. MÍSTĚ než svatba, kterou si můžete udělat kdykoliv, až se váš partner uzdraví 🙂 Já bych rozhodně operaci neodkládala, jde o jeho zdraví, tak je potřeba si to uvědomit.
Odpovědět
Manžel do měsíce po operaci chodil bez berlí. Po 3 měsících stál na snowboardu. Počkala bych, jak dopadne termín 👍
Odpovědět
@slunce No tak zrovna cestu do exotiky bych si chtěla užít se vším všudy a ne jí protrpět 😞 .. Nevím kam se chystáte, ale dlouhý let tomu taky nepřidá - my letěli do Dominikány s jedním přestupem a od baráku k baráku jsme byli 20 hodin na cestě a měla jsem dost. A to jsem zdravá a v kondici, pro něho to bude utrpení, to jako vážně chcete? Co romantické procházky, výlety.. nic nebude pokud ho to bude bolet, navíc se bude bát, aby se mu tam něco nestalo, takže si to neužijete ani jeden. Ale je to na Vás čemu dáte přednost, u mě je to zdraví!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Pardon, ale toto vnimam jako vrchol sobectvi. Uvedomujete sI, ze svatba je vlastne jen prvnim krokem do manzelstvi, tudiz vazneho slibu byt tu jeden pro druheho? Zprava mi pripada, jako by ji psala zamilovana sestnactka, ne dospela zena. Doporucuji prehodnotit si priority. Oltar a libanky pockat nemuzou, ale omezujici tryzniva bolest, kterou partner nejspis proziva, ano? Co je pro vas dulezitejsi? Party za velke penize a byt "konecne v chomoutu" nebo stat po boku sveho partnera a chtit mu co nejvice pomoct a ulevit? PS: Dovolena muze byt zaplacena, storno muze byt velmi neprijemne, ale porad existuji moznosti zmeny pasazera, muzete ji nekomu darovat, jet si na chvili odpocinout bez partnera s nejakym jinym blizkym clovekem, nebo ji nekomu aspon prodat, moznosti je dost a casu taky...
Odpovědět
Děkuji všem za reakce. Ráda bych doplnila, že nejsem žádná sobecká mrcha, která se bude v klidu dívat, jak někdo trpí a bude si hájit svoje zájmy. Možná jsem se špatně vyjádřila. Doporučení od lékaře neznamená, honem na operaci. To jen můj chlap je rychlý řešitel a šel by na operaci hned ten den. Není to tak, že by nemohl chodit a skučel bolestí. To bych přece ani nepípla. Jen jsem si prostě myslela, že by to ještě chvilku počkalo.
Odpovědět
Profilova fotka
@slunce Aha... Takže máme listopad a muž ma vydržet dalších 5 měsíců?... No nevím za me je to dost sobecký a ne jako, ze on je rychlý řešitel. Jo a ještě by bylo fajn si uvědomit jak se na tyhle plánovaný neakutni operace čeká, ale nevadí.. Hezky den
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?