zatahování - cestou na obřad

14. lis 201650

Dobré ráno ženy,
máme u nás takový zvyk, že cestou na obřad nastávající novomanželé zastavujeme a ,,zatahujeme,, je. Jakože se dá přes silnici nějaká překážka, kterou musí buď společně překonat, nebo se jim dá nějaký úkol, který musí splnit, abychom je pustili dál.
No a žení se nám kolega - dělá v autoservise prodejce dílů a mimo to hraje aktivně fotbal a jeho nastávající je kadeřnice. Ale vůbec nás nenapadá, jaké úkoly na ně vymyslet, aby to nebylo úplně jednoduché, protože míč do brány kopne s přehledem, i se zavázanýma očima.🙂 Poradíte?

 • @sarkahb  jenze se sisatym micem se spatne kope rovne nebo prekazkova draha,ono lakyrky nejsou kopacky nebo obracene,on musi nekoho ucesat a nevesta dat gol 🙂

 • Taky mě napadlo obrátit role-ženich aby udělal nějaký účes a nevěsta třeba může poznávat autodíly (napadlo mě, aby něco opravila, ale chce to něco, aby se při tom neumazala 😉 )

 • mě taky napadlo jim role prohodit, jenže nevím, kdo by se tady nechal dobrovolně učesat, navíc tu kromě mě a ještě jedné kolegyně jsou samí chlapi 🙂

 • Sponzor fóra
 • @sarkahb  tak at ucese nejakou panenku,to bude mozna jistejsi 🙂

 • Cestou na obrad? A to nevadi, ze se zdrzi tak dlouho? Po obradu, to bych chapala...

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Vše pro Vaši svatbu, od svatebního oznámení, krabiček na výslužku, menu, jmenovek, až po etikety na víno a to všechno přímo od českého výrobce.
  Možnost EXPRES tisku - 1500 originálních svatebních oznámení za dobré ceny. Přes 2000 snubních prstenů ze zlata 14 karátů. Svatební motta a texty.
  Poskytuji kompletní grafický servis zaměřený na tvorbu svatebních oznámení, omalovánek, novin, etiket, kartiček, pozvánek, placek, programů, atd.
  Články od našich partnerů
  Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
  Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
  Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
  Archiv článků od partnerů