Probiotika

Dobrý den, byla jsem teď dvakrát za sebou nemocná a už si nemohu dovolit znovu onemocnět, nemáte prosím nějakou zkušenost s probiotickým přípravkem (jak léky tak přírodní věci) a hlavne je mít odzkoušené na sobě, ne jedna paní povídala? díky moc
Odpovědět
Dcera je taky pořád nemocná a bylo mi řečeno, že je třeba posílit hlavně slezinu, která je společně se střevy sídlem imunity. Takźe třeba nejen střeva zlepšovat, ale i slezinu, třeba bylínným čajem.
Odpovědět
Profilova fotka
Probiotika by se měly brát hlavně k antibiotikům kvůli zažívání. Aspoň já je na doporučení své lékařky vždycky beru a rozhodně zabírají. Který to byly to nevim. Pokaždý jiný, podle toho co mi doporučí v lékárně. Ale všechny fungovaly. Spíš bych doporučila nějaký vitamínový doplňky stravy. Nejlíp poradí doktor nebo v lékárně. Každý má jinou anamnézu a co zabírá jednomu nebude zabírat jinému. Takže zajděte k doktorovi. Ptát se na tohle na svatebním nebo jakémkoliv jiném webu je nesmysl...
Odpovědět
Profilova fotka
účinné je aloe, echinacea nebo ženšen. Vše ale pomáhá až po nějaké době. Pokud jde o infekční nemoci, pomáhá kloktat horkou slanou vodu 1x denně. To pomůže hned. Voda by měla být tak horká, abyste ji udržela v puse, ale ne vlažná. Je to mimořádně hnusné, ale mám ozkoušeno, že dokud to provozuji, tak neonemocním. Dělám to pravidelně před focením svateb nebo zkouškou, abych neonemocněla a zatím vždy zabralo :o).
Odpovědět
probiotika sou super...jen prosimtě počítej s tím, že to nezabere za tři dny, je to dlouhodobá záležitost... každopádně zlepšuje to trávení a celou imunitu. jinak to je složitý no... těžko takle radit. záleží, jak funguje tvoje tělo, čeho přesně máš nedostatek atd....jenže to ti klasickej doktor stejně nezjistí.... takže já bych šla do alternativních věcí. a další věc taky je, aby ty potravinový doplňky tebou jen neprohučely, ale opravdu v tobě ty vitamíny a minerály atd. zůsůtaly (a vůbec je tělo strávilo, např. brát železo v tabletách na chudokrevnost je prostě průser), což jako taky není úplná samozřejmost. a to souvisí s celkovým fungováním celýho těla. jinak obecně máme málo živin z jídla, takže i vitamínů a minerálů. takže podle příznaků, co máš, se dá leccos zjistit.
Odpovědět
Profilova fotka
velmi dobra vec na posilnenie imunity je aktivny pohyb... ak mas sedave zamestnanie urcite zapoj aspon prachadzku kazdy vecer... clvek by mal denne prejst mimalne 5km plus nejaka tazsia aktivita... tak aspon tu chodzu ked uz nic... okrem toho super zdrojom vitamonov je cerstva zelenina a ovocie... hlavne cesnak a cibula, tieto 2 su top :) vela zdravia!
Odpovědět
Mně imunoložka vyloženě "naordinovala" probiotika a to kůru na 3 měsíce. Koupila jsem si asi ze 3 doporučených přípravků Biopron 9 a mohu říci, že u mě zabraly...zlepšila se jak imunita, tak trávení a mělo to hodně pozitivní účinek na pleť....Vše souvisí se vším, aneb zdravá střeva = dobrá imunita...
Odpovědět
já mám celkem dobrou zkušenost s léky přímo na imunitu, konkrétně s lékem Luviac - bere se vždy 28 dní, pak stejnou dobu pauza a pak ještě jedna dávka. Ale myslím, že je na předpis. Plus samozřejmě hodně vitamínu C a takový ty obecný věci.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 4 letech
A po nemoci berete probiotika? brala jsem dlouho antibiotika :/
Odpovědět
Ano beru, cloveka ty antibiotika hrozne rozhodi, cele telo a hlavne zazivani. Takze ano beru uz pri uzivani antibiotik probiotika :-)
Odpovědět
No prave, vim jaky napor na telo je kdyz clovek bere antibiotika. Jake si brala?
Odpovědět
Já beru hylak furt, je to super. Spravilo mi to zažívání a po nemocích s ATB, nasazuji i u syna. Pomáhá mi to i na kvasinky 😎
Odpovědět
Článek se načítá
Mam cely zivot problemy s imunitou a mam 2 male deti,co nosi vecne neco ze skolky.Letos jsem prvni zimu i bez rymy a to diky 100% stave z rakytniku.Delam si jednu polevkovou lzici s teplou vodou 2x denne.Detem kupuju slazenou medem a kazde rano si daji kavovou lzicku po snidani.Naprosto zazracna vec.Kupuji ve zdravicku.Probio a pod. z lekarny u me vubec nefungovala.
Odpovědět
@lucccik8 Kapsle od Naturevia, chtela jsem v lekarne neco prirodnejsiho a pani mi doporucila tyhle. Vzala jsem i detem s tresnovou prichuti.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?