Lidi které nemusíte přesto jsou na svatbe

Profilova fotka
Ahoj holky, Máte někdo na seznamu hostů i lidi které jako moc nemusíte?U nás je to pritelovo sestra,pro mě člověk zavistivej neprejici zlej.Co závidí u vlastnimu bratrovi novej mobil.Co nám nikdy nepomohl,spíš naopak.Presto všechno ji pritel na svatbu chce.Ja s tim problém nemám,nejak si ji všímat nebudu a předpokládám že tam dlouho nebude.Jen by mě zajímalo,ma to někdo taky tak?
Odpovědět
Řekla bych, že s tím máš problém, když to píšeš až sem :-D :-D
Odpovědět
Ja nemusim muzovi kolegy, na svatbe byli, a dopadlo to presne jak jsem cekala :-x
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet_ka999 od toho jsou fóra ne ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky máme hosta, co upřímně nechceme ani jeden, už jen z principu, ale už to nehodlám řešit, bych se musela ze všech těch stresů za poslední dny úplně zcvoknout.
Odpovědět
Ahoj holky, tak např. muj švagr nema dobry vztah se sestrou, nechtěl ji na svatbe tak ji proste nepozval..jde jen o to si to obhájit a ustát blby reci
Odpovědět
My jsme nikoho takového neměli, podařilo se nám sestavit seznam hostů tak, abychom byli oba spokojeni a neměli tak nikoho, koho nechceme. Proč si kazit svatbu lidmi, které nemáme rádi...
Odpovědět
Ahoj, my taky nikoho takové naštěstí neměli, ale už jsem byla na pár svatbách, kde se někdo takový neoblíbený, nebo potížista vzbuzijící žaludeční neurózu nevěstě objevil. Bohužel je to kolikrát někdo, koho nelze vynechat a pokud ano, jsou s tím větší stresy a rozkol v rodině, než to prostě zkousnout a povznést se na to.
Odpovědět
@nikol2602 Však jo, to si taky myslím :-) . A taky si myslím, že je normální s tím mít problém, když máš na svatbě někoho, kdo ti hýbe žlučí :-D . Ale souhlasím s tím, že v rámci udržení rodinných vztahů je lepší to překousnout. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet_ka999 tak určitě no :-S
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
"Přesto všechno" .. jako přes co? Že mu závidí novej mobil? Zajímavý... Asi ti to vadí, když to potřebuješ ventilovat tady. Je to jeho svatba stejně jako tvoje, máš možnost příteli říct, že nechceš, ale pokud on chce, tak se asi nějak dohodnete, když se spolu chystáte strávit zbytek života 🙂 Nijak ti to zážitek nezkazí, ne? Tím spíš, když píšeš, že tam stejně asi dlouho nebude. Není tedy co řešit.
Odpovědět
Profilova fotka
Vadí vám? Nezvěte ho! Opravdu! Mluvím z vlastní zkušenosti. Taky jsme měli teď na svatbě v sobotu takového člověka. Nechtěli jsme zvát, ale nakonec jsme ho pozvali kvůli tchánovi. A byla to blbost, teď toho litujeme. Pokazil konec svatby. A nechceme ho ani vidět a ani o něm slyšet! Takže si stůjte za svým!
Odpovědět
Já jsem si stála za svým. Sice byly výtky na náš účet, ale ani jednoho z nás to nerozhodilo. Manželova babička nás tlačila, ať pozveme i strýce s rodinou (tchánova bratra), ale vzhledem k tomu, že se k nám celá tato rodina absolutně nechovala a nechová s úctou, neměli jsme důvod je zvát ani pod tlakem ostatních. A nelitujeme! 🙂
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?