Kdy je vhodná doba sňatku s Ukrajinkou (momentálně uprchlici)

Profilova fotka
Dobrý den všem. Máme s Ukrajinkou vztah a chceme ho budovat dál. S Ukrajinkou jsem se seznámil krátce nato po zahájení války na Ukrajině, kdy uprchla do Česka. Shodou okolností jsme se tady poznali a začali budovat vztah. Teď se bojíme, co se pak stane dál, co bude mezi námi, až skončí válka, až skončí její dočasný vízum. Ona se bude muset vrátit na Ukrajinu, pokud jí skončí vízum. Jak mám učinit, aby ji povolili aspoň přechodný pobyt pro cizince, nebo aspoň by jí dali vízum na další roky? Vízum ale nedají někomu jen tak. Mám si ji vzít za ženu, aby po vypršení víza nemusela odjet na Ukrajinu? Kdy je vhodné si ji vzít za ženu, když nevíme, kdy válka skončí a kdy skončí předčasně její vízum, pak by bylo cokoli pozdě a ona by se vracela na Ukrajinu, zatímco já zůstanu v slepé uličce. Jaká jsou podle Vás možná ideální řešení, abych ji měl pořád v srdci a měl ji za ženu? Děkuji moc za Vaši laskavost a odpovědi. Přeji pěkný den 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
To ze si vezmes cizince mu nedává žádné výhody co se týká viz - musí požádat o české občanství nebo povoleni k trvalemu pobytu jako každej jinej
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?