Chci pěkné fotografie ze svatby, ale přítel je MMA zápasník

Ahoj holky, mám takový trochu netradiční dotaz. Za několik měsíců se máme s přítelem brát a oba se na svatbu moc těšíme. Všechno jsem dopředu naplánovala a jestli se tedy na jaře korona uklidní, tak budeme mít přímo pohádkovou svatbu. Děsí mě pouze jediná věc. Můj přítel dělá poloprofesionálně MMA (pro ty co neví o co se jedná: https://www.fightlive.cz/rubriky/mma/... ) a občas domů chodí s nejrůznějšími menšími zraněními v obličeji. Opravdu se bojím představy, že na svatebních fotografiích bude mít třeba monokl, nebo vyražený zub. Nemáte nějakou radu, jak mu domluvit, aby na případné tréninky nějaký čas nechodil? Už se totiž vyjádřil v tom smyslu, že si bude dávat pozor, ale zaručit nic nemůže. Díky moc za odpovědi.
Odpovědět
Profilova fotka
A co se zkusit poptat vasi domluvene vizazistky, zda by ho pripadne mohla namaskovat?🙂) se zubama neporadim🙂 Treba by se to dalo, kdyby napr. tyden pred svatbou netrenoval...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, z vlastní zkušenosti můžu říct, že přestat s tréninky není cestou 🙂 Nicméně jako fotografka vás uklidním. Svůj život nemusíte svatbě přizpůsobovat, jemná retuš nějakých modřin vážně není problém, občas se to prostě stane. A mimochodem kdyby se vám líbila naše tvorba, s přítelem fotíme i svatby, koukněte a kdyžtak se můžeme domluvit🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, z pohledu profesionálního fotografa to chce odvahu Vás dva fotit, přeci jen nespokojený zápasník... 🙂 (dělám si legraci) Pokud budete hledat profesionálního fotografa, který se o skvělé fotky postará i pokud by měl retušovat nějaké ty šrámy, dejte vědět 🙂 www.otakarvorisek.cz
Odpovědět
Nechala bych kdyžtak buď nalíčit nebo retušovat fotkou. Kdybych doma navrhla aby přestal s tréningem tak bych se zaprvý musela propadnout hambou a zadruhý už bych se stejně neměla za koho vdát 😄 😄
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Delam thaibox a vdavala jsem se s tou nejgigantictejsi modrinou na noze na svete 😄 jestli ho milujes, ber ho takoveho, jaky je. At si na treninky bere chranice na zuby a kolegove by ho chvili nemuseli rezat do hlavy plnou silou, nevim, na treninku se ti malokdy stane něco tak vyrazneho...at v poho trénuje a vynecha zapasy, tam by ta zraneni byla horsi. Do vypadku formy bych ho nenutila. Ja bych se taky nenechala.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, toho bych se vůbec nebála a přítele nechala v klidu zápasit i před svatbou. 🙂 Jako grafička i retušérka fotografií vím, že Photoshop toho zvládne opravdu hodně, takže se toho bát nemusíte. 😄 Kvalitní fotograf Vám s pomocí příslušných programů fotografie vyladí ke spokojenosti, i kdyby se na ženichově obličeji objevila nějaká ta modřina. 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?