Buď a nebo

Zobraz úvodní příspěvek
Přeji pěkný den, je tu nějaká žena, která se dostala do situace, že dala muži na vybranou - buď svatba a děti (případně jen jedno z toho) nebo rozchod? Jak to dopadlo?
Odpovědět
1
2
@majkakli Bohužel už to zažívám podruhé, bývalý měl plnou pusu svatby, ale skutek utek. Já mu i proto hned na začátku vztahu řekla jakou mám představu a kam chci, aby vztah směřoval, tomuhle jsem se chtěla už vyhnout. Bohužel... Nevím ani kde se v tomhle věku seznámit. Mám i obavu, že zase potkám někoho, kdo mě bude opět tahat za nos. Nikdy mě předtím nenapadl, ani na mě nezvýšil hlas, bylo to poprvé a hodně mě to překvapilo. Něco takového jsem nečekala.
Odpovědět
Tak jestli se snížil i k fyzickému útoku, nepřemýšlela bych a utíkala. Chlapů je dost, ale mentální zdraví jen jedno 🙂 . Přeji hodně štěstí!!!
Odpovědět
@zuzek122 Děkuji. Bohužel kolem sebe vidím jen samé muže ženaté nebo zadané. Možná jste mladší než já a tak máte více možností.
Odpovědět
@lamice a proto zůstaneš s někým, kdo Tě dokáže udeřit?
Odpovědět
Znovu jsem si přečetla celou diskuzi a i když zde rady nežádáš, prosím Tě, rychle pryč z tohoto patologického vztahu. Sama vidíš, že to k ničemu není. Zkus si představit, že bys, nedej bože, vážně onemocněla. Je to opravdu ten partner, který by byl ochoten se o Tebe starat a třeba Tě i přebalovat? Omlouvám se, že zacházím do takových extrémů, ale přeji si, abys konečně otevřela oči. Máš život před sebou, opravdu Ti tento člověk stojí za to?
Odpovědět
Profilova fotka
@lamice Po přečtení posledních příspěvků už se vůbec nedivím, že jste o tom ultimátu takhle uvažovala a vidím, že moje a Vaše situace opravdu v kontextu vypadá zcela jinak. Jsme samozřejmě věkově někde jinde. Můj příspěvek je tak uplatnitelný asi spíš pro ty, co se můžou (stejně jako já) občas divit, že chlapec ve 27 letech je "nejistý". Chápu, že chování Vašeho partnera je pro Vás šok a že je Vám z toho smutno, mrzí mě, že to u Vás takhle dopadlo. Ale souhlasím s těmi, co tu píšou, že rozchod je v tomto případě opravdu na zvážení. Nikdo by na Vás neměl vztahovat ruku, ať už je hádka jakkoliv vyhrocená.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?