Úprava svatebních šatů na společenské. Nějaké nápady?

14. říj 20206

Krásný den,

máme 2 měsíce po svatbě a moje svatební šaty mi visí ve skříni na ramínku. Kupovala jsem je na Aliexpressu za 900 Kč, prodávat je dál nechci, moc se mi líbí. Napadlo mě je upravit na společenské šaty. Že bych je pak nosila třeba na plesy, na výročí atd. 🙂 Prodejce na Ali měl sám v popisku šatů napsáno, že jsou společenské a pro družičky 😃

Napadlo mě proto je stříhnout nad koleny, do pasu dát barevnou stuhu. Ale dál už nevím, čím bych je mohla ozdobit a odlehčit, aby nebyly tak moc svatební. Možná přidat do suknice jednu vrstvu barevného tylu? Nejsem si moc jistá 🤔 Nemáte někdo zkušenost, jak jinak by se daly šaty upravit? Nebo nenapadá vás, co dalšího přidat/ubrat? 🙂 Fotku přidávám.

 • Barevný pásek nebo stuhu určitě a napadlo mě spíš všít saténovou podšívku v barvě, než jen tyl, ten by byl světlý.

 • Taky bych dala barevnou podšívku. Nemá je prodejce rovnou v jiné barvě než bílé? moc se mi líbí

 • Také jsem takové měla, prodala jsem je a plánuji si koupit totožné v jiné barvě. Paradoxně mi to přijde lehčí než upravovat.
  Jinak nejlepší mi připadá zkrácení a stuha. Myslím, že kdysi tu psal někdo o barvení látky, ale to se mi nějak nezdá.

 • Sponzor fóra
 • @kristynasam  Prý existuje barva i na umělé materiály pro domácí barvení, ale tady u těchto bych do toho nešla kvůli ozdobné aplikaci a profi barvení by se vzhledem k pořizovací ceně nejspíš nevyplatilo.

 • @a_mysakovicova  Má. 🙂 Prodává je v mnoha barvách (já mám Ivory, ne čistě bílou) a je i hodně prodejců (na Aliexpressu i na Amazonu). Když napíšete na Aliexpressu do vyhledávače "FADISTEE Vestido De Festa Sweet pink Lace V-neck", mělo by to najít prodejce, od kterého jsem to kupovala já (nechci dávat odkaz, aby mě někdo neokřiknul za spam či reklamu 😃 ). Je i nich několik variant, někteří prodejci prodávají s vlečkou, někdo bez, někteří na zip, někdo na šněrování.

  @kristynasam  to mě nenapadlo 😃 taky zajímavá možnost, ale asi zůstanu u těchto a nějak je poupravím.

  Domácímu barvení bych se raději vyhnula, je to dost ošemetné a jak píše @snahnah  vzhledem k ceně šatů se profi barvení ani nevyplatí. Zkusím tedy zkrátit, stuhu a barevnou podšivku.

 • @rezavaliska  Super!!! Našla jsem, děkuju

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Na Mauriciu slevy pro nevěstu i 100% z pobytu (i výročí). Svatby na Seychelách i Mauriciu. Réunion, Vietnam, Malajsie, safari, Maledivy, Srí Lanka...