Menu Forum

Svatba proběhla skvěle - doporučuji dodavatele

7. srp 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
annie77
2
Registrovala se 27. dubna 2015 na beremese.cz. Přidala 35 příspěvků.
  • Svatba byla 2. července 2016
    Karlštejn, Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
annie77
2
Registrovala se 27. dubna 2015 na beremese.cz. Přidala 35 příspěvků.
  • Svatba byla 2. července 2016
    Karlštejn, Region Praha - západ
 Ahoj budoucí nevěsty! Cca před měsícem proběhl po víc než roce příprav náš svatební den. Protože pro mě svatba byla důležitá a chtěla jsem aby vše klaplo, hosté se bavili a všichni si náš den užili, strávila jsem hodně času tady na beremku čtením všech různých diskusí, rad a doporučení. Chtěla bych tedy shrnout na jednom místě po svatbě, co pro mě osobně bylo důležité a jaké dodavatele bych doporučila, jelikož svatba se skutečně vydařila víc než jsme doufali.

Místo: Vše probíhalo na jednom místě od obřadu přes hostinu, večerní raut a ubytování - Romantický hotel Mlýn Karlštejn. I když si zde lze přečíst různé názory, my jsme byli maximálně spokojení. Hotel je na svatby zvyklý, proto vše probíhalo perfektně, personál se nám snažil vyjít ve všem vstříc a jídlo bylo skvělé. Možná bych jen doporučila těm, co jsou fanoušky modernější gastronomie nenechat se odradit jejich standardní nabídkou a nechat si uvařit i něco jiného co by vám víc vyhovovalo (my jsme neměli v podstatě vůbec nic ze standardní nabídky a jídlo bylo skvělé!). Samo místo je opravdu nádherné a máme spoustu pěkných fotek i video právě díky fotogeničnosti celého okolí a kouzelnému novomnaželskému apartmá, Doporučuji si taktéž domluvit snídani následující den na terase, pokud je pěkné počasí tak si ještě naposledy budete mít možnost užít si ten krásný výhled.

Agentura: Původně jsme měli zájem jen o koordinaci svatebního dne, ale nakonec jsem se rozhodli i pro návrh a realizaci výzdoby na klíč. Vybrali jsme agenturu K&P, konkrétně měla naší svatbu na starosti paní Katka Pavelková. Katka byla v průběhu celého roku k dispozici na mailu, pomáhala mi průběžně řešit problémy na které jsem narážela a zajistila tisk save the date i svatebního oznámení, květiny, výzdobu, doporučila cukrárnu, vše k naší naprosté spokojenosti. Poskytla nám spoustu rad a tipů, přehled případných nákladů a samotný svatební den taktéž proběhl skvěle, i přesto že přibližně hodinu před obřadem se prudce rozpršelo, takže bylo nutné všechny připravené dekorace ihned uklidit aby se nezničili a pak když se přeci jen rozjasnilo pár desítek minut před obřadem vše zase dát zpět tak, že nikdo nic nepoznal. Toto je krom jiného jeden z důvodů, proč bych agenturu rozhodně doporučila. Venku skutečně hodně pršelo a já jsem se mohla v klidu dál věnovat přípravám protože jsem věděla že o organizaci a výzdobu se venku postará agentura, Katka je velmi milá a obřad a celý den organizovala skvěle, dokonce měla připravený i náhradní lesk na rty když jsem před odpoledním focením měla po hostině slíbanou rtěnku a svůj vlastní jsem samozřejmě neměla. Zde ještě odkaz na její práci při naši výzdobě https://www.facebook.com/agenturakp.cz/photos/?tab=album&album_id=1223184381071511

Svatební dort a výslužkové cupcakes pro hosty: Dorty&Dortiky Nové Butovice, https://www.facebook.com/agenturakp.cz/photos/a.1223184381071511.1073741897.220580151331944/1223184607738155/?type=3&theater. Na doporučení agentury, dort byl perfektní a stejně tak výslužkové cupcake. Paní majitelka Veronika nám dort raději sama osobně dovezla na místo aby měla jistotu že dorazí v pořádku, jelikož nebyl potahovaný. Přístup, jednání i ceny perfektní. Původně jsme uvažovali o Anna Magdaléna ale tato cukrárna se nám zdála lepší jak po stránce přístupu, chuti i ceny a navíc prostředí cukrárny na Butovicích je moc pěkné a všechny ochutnávané pří chutě byly skvělé.

Fotografie: Fotografka Gabriela https://www.fotografkagabriela.cz/cs/svatby, perfektní spolupráce, moc milá a přátelská, Gabriela má spoustu nápadů na pěkné fotky a nám osobně velmi pomohlo, že nám i říkala jak se tvářit, co říkat apod, aby fotky vypadaly krásně a skutečně se povedlo. Fotila nám i svatební oznámení a taktéž super. Fotky byly do měsíce po svatbě k dispozici a byli sme z nich skutečně nadšení.

Video: Jakub Zajíček. Kuba byl naše sázka do lotorie, jelikož jsme ho bez dalšího vybrali na základě reakce na naši poptávku zde na Beremese. Dali jsme na inituci protože jako jediný z mnoha co nám psali uvedl, že je ochoten dát naší podmínku, že nebude video ze svatby nikde sdílet pro své propagační účely do smlouvy a skutečně to dodržel. Video i krátky videoklip jsou krásné, hodně předčily naše představy a Kuba ochotné videoklip třikrát upravoval a třikrát přestříhával na různé písničky, které jsme si vybrali a pak se nám nelíbily emoticon video pak dodal o týden dřív než bylo ve smlouvě. Rozhodně doporučuji!
7. srp 2016 v 09:39  •  Svatba byla v červenci 2016  • Odpověz  •  Líbí se mi to
Zatím žádné odpovědi.