Opravdu je svatba nejkrásnejší den v živote?

Holky chtela jsem ze zeptat jestli pro vas svatba byla opravdu nejhezci den ve vasem zivote? Slycham to uplne vsude a i kdyz jsme meli svatbu ktera se maximalne povedla, byla podle mych predstav atd tak to nemuzu nazvat nejhezcim dnem. Nebyla jsem zas tak ve stresu ale i tak mam cely den trochu v mlze a nestihla jsem to prozit uplne pritomne( na fotkach jsem si rikala aha to jsme vlastne my:)). Mozna je to tim ze mame uz rok a pul staryho prcka ze to neni takovata ta euforie jako kdybychom byli bez deti a meli to pred sebou. Ale mam vzpominky na treba uplne obycejny dny na chalupe, pojidani jahod na dece, cestovani a kde by to popisu nejkrasnejsi den odpovidalo mnohem vic) tak me zajima jestli jsem nejaka necitlliva nebo to ma nekdo taky tak(samozrejme za predpokladu ze se tam neodehrala nejaka katastrofa:). Diky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky myslím že ne pro každého je to nejkrásnější den v životě. Pro někoho může být nejkrásnější den když drží poprvé na rukách svoje miminko, nebo když úspěšně skončí univerzitu. A myslím že je hezký že máš v paměti spoustu takových krásných dnů
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasím s @katarina_30_3, nemusí to být ten top den v životě, když máš nejkrásnějších dnů více, je to mnohem lepší :-). Naše svatba byla opravdu povedená, nemám pořádně co vytknout, všechno bylo super, ale taky necítím, že by to byl bezkonkurenčně ten nejkrásnější jeden jediný den, který za celý život nic jiného nepřekoná (dost možná proto, že ho mám trošku v mlze a občas si říkám, jestli to fakt proběhlo, jestli se mi to jenom nezdálo) :-). Není dobré se na to upínat a mít přehnaná očekávání, prostě je to krásný den a patří mezi mých několik nejlepších (i když mě konkrétně zrovna žádný z těch nejlepších nenapadá) :-D
Odpovědět
Pro mne to take nebyl ten nejhezci den. Byl prijemny, je hezkou vzpominkou, ale ze by ho nic neprekonalo se rici urcite neda :).
Odpovědět
@bara_1 Mám to úplně stejně. Ty nejhezčí zážitky/dny v mém životě byly neplánované a svým způsobem úplně všední - měly v sobě kouzlo okamžiku. Svatební den byl fajn, ale nejkrásnějším dnem bych ho nenazvala...jako dva kovaní introverti jsme si druhý den dokonce i trochu oddechli, že už ho máme za sebou :-)).
Odpovědět
Jsem ráda, že v tom nejsem sama :-) Mám to úplně stejně. Řekla bych, že naše svatba byla taková příjemná oslava, ale nějaký vrcholný zážitek určitě ne. Většinou hodně ráda vzpomínám na nějaké dovolené, výlety, pobyty v přírodě, společně strávené Vánoce... ale vyloženě nejšťastnější den v životě asi nemám.
Odpovědět
Profilova fotka
Je v pořádku, že se na svatbu ani netřesu jako na "nejlepší den mého života"? :D Já nevím, jsem ráda, že si ho vezmu, těším se, až budu jeho ženou, ale prostě si myslím, že některé menší zážitky, méně velkolepé, kolem kterých není takového honění a příprav, jsou možná milejší. Ten den bude určitě výjimečný, asi neopakovatelný, doufám, že bude krásný... ale pořád také věřím, že ty nejhezčí dny nás čekají ještě společně (a pár se jich už určitě i stalo =) )
Odpovědět
Určitě byl jedním z těch nezapomenutelných dnů, jedním z těch nejhezčích,ale dnům, kdy se nám narodily dcery, se absolutně nic nevyrovná ❤️
Odpovědět
Profilova fotka
Jako ano svatba byla krasny den, ale nevyrovna se dnu kdy jsem se dozvedela, ze jsem tehotna. Den porodu je uplne jiny level. A musim rict ze den kdy jsem promovala, byl pro me asi vic nez den svatby. Proste ten pocit ze jsem to i se dvema detma dokazala, byl pro me vic.
Odpovědět
Tak moc diky za odpovedi, jsem rada ze existujou i taci, co to citi stejne:)
Odpovědět
Já si svůj den užila už po probuzení a těšila jsem se. Přijela dcera šli jsme spolu k holčičce pak si koupili snídani. Doma otevřeli sampano pak přišla kosmetička vzala si nás obě do parády. Popíjeli jsme celý dopoledne a pak mě upozornili ať toho nechám že musim rict ano. Celý den jsem se smála i u obřadu málem jsem dostala záchvat smíchu. Pro mě to byl skvělý den užila jsem si ho až do konce. Vše se podařilo jak mělo neúspěch jsem si nepřipustila. Myslím si že by si to měla kazda nevěsta užít bez stresu jako já. Vše jsem nachystany už od loňského podzimu.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Já si svatbu užila, ale nebyl to nejkrásnější den v mém životě. Byla jsem nervózní z počasí, nevyspalá s žaludkem na vodě. Měli jsme hodně hostů a já je ani nestihla oběhnout všechny, abych s nimi prohodila aspoň pár slov. Tak mě to pak mrzelo, když odcházeli. S ženichem jsem ten den ve finále taky moc času nestrávila :-) Obřad byl nádherný, vtipný, dojemný. Jídlo i pití skvělé. Zábava se dle mého taky povedla... Ale nejlepší den to nebyl.
Odpovědět
Jsem na tom úplně stejně, vše klaplo na 1*, všem se to naše pojetí svatby hrozně líbilo, ale jak se píše u víc příspěvků, mám ten den jakoby v mlze a hlavně hrozně rychle utekl. Užila jsem si to, to zase jo, ale nejkrásnější den to tedy nebyl.
Odpovědět
Článek se načítá
Nejkrásnější den v životě bylo narození dcerky. Svatba taky byla super ale ty resicky kolem atd.. A hlavně to vše rychle uteklo
Odpovědět
Profilova fotka
Rozhodne to nebyl nejkrasnejsi den v zivote. Zadna velka katastrofa se nekonala, nektere veci byly fajn, nektere méně,. Den to byl výrazný, nezapomenu na nej, ale mam ve vzpominkach dny mnohem hezčí., byť treba obycejnejsi.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem si svatbu užila, ale nenazvala bych jí nejkrásnějším dnem v životě :-) spousty věcí si díky běhání kolem ani pořádně nevybavuji, hlavní je, že jsem si vzala nejlepšího chlapa na světě a všichni jsme si to užili, ale nejhezčí den v životě vnímám trochu jinak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem se celými přípravami natolik vystresovala, že trvalo několik následujících měsíců, než jsem se vůbec mohla v klidu podívat na fotky. A celou tu dobu jsem si jen opakovala, co se nepovedlo a co jsem chtěla udělat lépe. Přitom ve výsledku o nic nešlo. Nicméně - ne, nebyl to nejšťastnější den v životě. Ale jsem za něj ráda a manželství miluju.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Profilova fotka
Ne, není 😄 . Alespoň pro mě ne 🙂 Byl to fajn den, ale dost stresující, protože nerada na sebe upoutávám pozornost a tam to jaksi nešlo 😄. Rozhodně jsem zažila mnohem lepší dny. Tak třeba pro mě bude nejkrásnější den až dostavíme domeček (a to jsme ještě nezačali 😄 ), protože pak budu vědět, že už máme vše potřebně - zdravé děti, vysněný domek se zahrádkou, manžel dobrou práci a já snad budu mít taky dobrou práci.
Odpovědět
Pro mě to teda zatím byl jeden z nejkrásnějších dnů v mém životě. ♥ (Těhotenství a porod, apod. jsem ještě nezažila.) Také jsem nerada středem pozornosti, ale v ten den mi to vůbec nevadilo, naopak. Užívala jsem si to. 🙂 Vůbec mi ani nevadilo, že jsme při focení zmokli. Najednou ten den jsem nic neřešila a užívala si to. Hrozně to uteklo.. A právě těma fotkama si znovu připomínáme, jak to bylo krásné. ♥ Hlavně jsem si uvědomila, že kolem sebe máme spoustu skvělých lidí. To oni nám ten den udělali tak krásný.
Odpovědět
Líbil se mi, ale myslím, že většina dnů je krásných, možná těch nejkrásnějších 😄 To skvělé po svatbě teprve začíná. Jaké si to uděláme, takové to máme, samozřejmě. 😄
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?