Návrh na web pro rozvádějící se manžele. Co vy na to?

Zobraz úvodní příspěvek
Když je tak úspěšný server beremese.cz, proč by nebyl úspěšný server rozvadime.cz. Byla by zde doporučení od renomovaných právníků, tipy na dobré rozvodobé advokáty, rady od psychologů apod. A návštěvníci by určitě chodili, ne? Když se polovina manželství v ČR rozvádí. Hezký den. :-)
Odpovědět
1
11
12
Profilova fotka
tak držím palečky aby to zase bylo úplně v požádku a jak dlouho jste spolu?jestli se můžu zeptat
Odpovědět
Profilova fotka
Rok a něco málo, ale za sebou toho máme naopak hodně... Tak jsem si myslela, že je to vše fajn. Ale ono asi občas musí přeběhnout nějaký mráček, abych si víc vážila toho slunečna...
Odpovědět
Profilova fotka
Katchen, raději si vyber z jiné skupiny mužů :-D :-D , určitě je z čeho vybírat, a ty už stejně vybraného máš ;-) .
Odpovědět
Hezký den, děvčata beru, někdy se trochu pochválím a je také pravda, že jsem tu chtěl, jak tu některá napsala, trochu "rozproudit" diskuzi. Jsem rád, že ostatní uznali (děkuji vám děvčata), že vulgární jsem nebyl a že tímto mne digina a zanett osočují neprávem. Josefce také děkuji, byť žádný problém nemám. Snad jen, že pozoruji, že chodím čím dál později domů - takže jen doufám, že se ze mne nestane postupem času workholik. Tady na serveru se jen snažím trochu pobavit a vyrelaxovat.
Odpovědět
Profilova fotka
tak tak Digi, na křupany mě neužije - měl to být pouze forek a navíc se to rýmuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katchen, však to byl krásný rým :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak mi to potrdil.... :-D :-D aspoň něco jsem vystihla.....předposlední slovo-pobavit........
Odpovědět
Profilova fotka
Romane,...ty jsi fakt trhulík! :-)
Odpovědět
1
11
12
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?