Jak dlouho jste čekaly na svatební fotografie

Ahoj, chci se zeptat, jak dlouho po svatbě jste čekaly na svatební fotografie? Za týden to budou 3 měsíce od svatby a my stále čekáme na fotografie od fotografky. Dostala jsem sice pár snímků od kameramana a mám nespočet fotek od hostů, ale to mi nestačí, už jsem nedočkavá na ty oficiální. 🙂 Je tady někdo, kdo taky stále čeká na fotky?
Odpovědět
Profilova fotka
Podle smlouvy
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova a to je?
Odpovědět
Profilova fotka
@zannast jak mám vědět co jste podepsali?
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme čekali na fotky měsíc a na video víc jak tři měsíce, ale to už mi teda přišlo trochu přes čáru. Nebyli jste s fotografkou domluvení na nejzazším termínu předání?
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova Já se ptám na Vaše, ne na to, co jsem podepsala já.
Odpovědět
@zoe_se_vdava Do tří měsíců, ale doufala jsem, že budou dřív. Vypadá to na poslední chvíli. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@zannast co moje? Já mám před svatbou, ale vim co podepisují, vy nevíte co jste podepsali?
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova Víme, co jsme podepsali. Můj dotaz ale od samého začátku konverzace zní, jak dlouho jste čekali vy ostatní? Zajímá mě to.
Odpovědět
@zannast My čekali týden, takže paráda 🙂
Odpovědět
1-5 měsíců běžná doba. V zahraničí většinou i 6-9 měsíců. Fotografové v létě fotí a fotky se upravují až v zimě.
Odpovědět
Podle smlouvy. V ČR bývá zvykem 6-9 týdnů, ale pokud je sjednáno déle...
Odpovědět
Profilova fotka
@zannast Tak jestli jste dohodnutí na třech, moc bych ani nedoufala, že to bude dřív. 🙂 Mně hlavně vadí, když neplatí domluva (jako ten náš kameraman, který řekl dva měsíce a byly z toho tři - a navíc to podle mě v některých ohledech poněkud odfláknul), ale jinak každý fotograf má jiné množství zakázek a jinak se s tím "mazlí", takže pokud vám fotografka řekla tři měsíce, určitě jí zkušenost velí, že prostě potřebuje tři. 🙂 Přece jen jsou to svatební fotky, takže je důležitější, aby to bylo zpracované dobře spíš než rychle.
Odpovědět
Článek se načítá
@zoe_se_vdava My o vlku a je to tady. 🙂 Dnes ráno fotky. Jupí 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@zannast No tak vidíš, super! 🙂 A těším se, že se s námi taky podělíš. 😄
Odpovědět
@zoe_se_vdava určitě, až je všechny proberu a nasdílím s rodinou 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?