Svatební závoj až na zem. Máte zkušenost?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, pořád přemýšlím jaký závoj.. co si myslíte o závoji až na zem? Máte s ním některá zkušenost? Nebo je lepší klasický závoj?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, také jsem chtěla a i měla dlouhý závoj až na zem, ale nemohla jsem najít ten podle mých představ, tak jsem si ho navrhla a částeně udělala sama a zkontaktovala se s výrobcem a dodavatelem závojů v jedné osobě-fajn paní, která mi něco ušila i ukázala jak na to ;-) Nakonec jsem měla třívrstvý dlouhý závoj na zem, olemovaný vlnitou krajkou a trvale zdobený zlatou korunkou 8-) Závoj mě vyšel cca na 1000+korunka 600....a krásně mi ladil k šatům :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyžtak pro lepší představu svatební foto :-) Pro víc fotek mrkněte v našem svatebním albu ;-) Jo a barva bílá a tyl s odlesky.
Odpovědět
Damy, mate nejaky typ na dlhy, krajkovy a najradsej dvojvrstvovy (vrchna vrstva by koncila vo vyske pasa) zavoj? pripadne sije ich niekto v prahe? vopred dakujem
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@srdicko.c camellu mam uz v zozname - krasne zavoje, jedina nevyhoda, ze od prahy je to teda kusok cesty a ja by som si to sitie chcela objednavat radsej osobne - nieco skusit, vidiet nejake krajky a pod..
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem puvodne zavoj nechtela. Kdyz jsme se pak domlouvali s fotografkou na foceni, tak rikala, ze pokud nebudu mit zavoj, tak at si koupim alespon nejaky tyl, nebo dlouhy satek na par fotek (na povlavani ve vetru :-D ). Tak jsem hledala na netu, kde maji dlouhe jednoduche zavoje za rozumne ceny, kdyz teda budu mit zavoj jen na foceni, tak at me to nezrujnuje. A kdyz prisel a vyzkousela jsem ho, tak bylo jasne, ze ho budu mit cely den. Uplne jsem se do nej zamilovala a fakt jsem ho mela, dokud jsem nesundala saty. Kupovala jsem tenhle http://svatebnizavoje.cz/product_deta... a byl fakt pekny.
Odpovědět
Profilova fotka
@lena.k tam si chci nechat usit ja, uz jsem s pani domluvena, ze se ozvu zacatkem dubna ;-) diky za pozitivni referenci
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj neni zac ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?