Mám si závoj při svatební hostině sundat?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, prosim o radu: jaký zavoj k temto satum.... a taky jeden uuuuplne hloupy dotaz, ale: zavoj pri hostine sundat ci ne? :-o :-| muze byt tento? nebo radsi jiny? Prip. jaky styl? Hodi se to vubec? Diky moc za radu :-)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@ka1985 ted nechapu co tim myslis. jako ze mam zvazit i jine zavoje?
Odpovědět
@chrissy11 Nevim, jestli ty šaty co jsou na posledním obrázku, jsou ty co sis vybrala, proto jsem ti napsala, že přes google najdeš obrázky nevěst se svýma šata, i závojema...
Odpovědět
Profilova fotka
@ka1985 aha, uz chapu. To taky nebude jednoduche, saty jsem objevila na svatebnim veletrhu v UK a mam je site na miru. Na googlu jsem je nenasla. Ten posledni obrazek je ze svatby kamosky - od ni bych si mohla pujcit ten zavoj.
Odpovědět
@chrissy11 Aha, tak to opravdu nebude. :-) Zkoušila si ty šaty a ten závoj dohromady, jak se v tom cítíš?
Odpovědět
Profilova fotka
@ka1985 nezkousela, protoze jsem puvodne mela mit jiny zvoj(dlouhy s krajkou) od jine kamaradky,ale ta delala jarni uklid a ted ho nemuze najit, tak si myslime ze ho omylem vyhodila! Saty by mely byt hotove pristi tyden tak si pak zkusim ten jednoduchy zavoj a uvidim.
Odpovědět
Tak, zacinam hlasovani zavoj vs mantilla :-D Favorita uz mam, ale rada si poslechnu nazory ;-) http://www.beremese.cz/fotoblog/vendu...
Odpovědět
Profilova fotka
@vendulinecka1307 zavoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vendulinecka1307 závoj.
Odpovědět
Mantila je sice moc krásná , ale hodí se spíše k jednodušším šatům. Takže hlasuji za závoj.
Odpovědět
Ahoj, mohly by jste prosím poradit, jaký závoj k mým šatům? Děkuji
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?