Jaký závoj k celokrajkovým šatům?

Mám celokrajkové bíé šaty bez vlečky, mají krajku až ke krku, pod prsy je jednoduchá bílá saténová mašlička... Jaký závoj k nim? Po ramena? S lemem nebo by to už bylo moc? Rozhoduju se mezi jednodušším bez lemu, zhruba po ramena a mezi jemným, tenkým lemem, také cca po ramena, možná kousek pod ně... Nechci aby závoj úplně zanikl, ale ani aby to bylo přeplácané :) vlasy bych chtěla mít sčesané na jednu stranu, ale to ještě nevím jistě, mám zkoušku účesu až za 3 týdny... Napadá vás něco? Budu ráda za každý tip Přikládám fotku šatů v podobném stylu, přímo fotku těch mých teď nemám u sebe
Odpovědět
Ja asi moc neporadim, ale ja bych zavoj vynechala uplne, mne se to na nevestach skoro nikdy nelibi...
Odpovědět
Profilova fotka
Asi bych volila jednodušší tylový závoj po lopatky... zakomponovat do účesu...
Odpovědět
Nevím, tak krátký závoj není nikdy moc slušivý, je až moc do široka košatý, a dost se hrne do obličeje. Já navrhuji alespoň po zadek, ten už bude více splývat. Určitě bych volila jen jednovrstvý, úplně jednoduchý bez lemu, nebude aspoň rušivý k té krajce na šatech.
Odpovědět
Díky moc, holky... Vidím to tak, že si seženu nějaký bez lemu po lopatky a uvidím, jak to budu mít s účesem... Kdyžtak ho prostě nechám doma a je to :)
Odpovědět
Profilova fotka
mě se teda ty krátké vůbec nelíbí .... a co kdyby jste zkusila fascinátor ;-) já mám třeba dlouhý 3m závoj ale uplně obyč bez lemu .... ale ten fascinátor by byl k těm celokrajkovým šatům super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jednoduchý dlouhý tylový závoj. Rozhodně ne krátký. Ten se nosil celý 90. léta a ještě to (bohužel) přežívá :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?