Snubní prsteny z damaškové oceli Brno a okolí? - výhody, nevýhody

Zdravím, nejspíše se to už tady řešilo, ale zajímalo by mě, jestli máte někdo osobní zkušenosti s prstýnky z damaškové oceli. Dají se sehnat někde na jižní Moravě? Jaké jsou vlastnosti tohoto kovu? Dají se prstýnky dodatečně po letech upravovat? např. velikostně?
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám z damašku zásnubák a budeme si pořizovat i snubní. Určitě si nech udělat vnitřek prstenu hladký (aby se tam nic nemohlo držet). Zvětšovat se nedají bez porušení struktury. Mám jej už 13 měsíců (nějak jsme tu svatbu dřív nestihli) a ani není moc poničený - a tomu dávám pořádně zabrat. ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, damaškové prsteny snubní i zásnubní vyrábíme. Jsme ale od Prahy. Tento kov je velmi tvrdý a odolný. Prsteny se dají i dodatečně upravovat, jak velikost, tak se mohou i leštit či upravovat viditelnost jejich kresby :) S pozdravem Kovář Kočí
Odpovědět
Profilova fotka
@janiia jsou nádherné a velice jsme o nich uvažovali. Ale mají jednu velikou nevýhodu, když se ti něco stane, třeba si zlomíš prst nebo něco, tak ho jen tak v nemocnici nesundají a je s tím veliký problém.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?