Eternity prsten - jak ho nosíte?

Dostala některá z vás od manžela eternity prstýnek třeba k výročí svatby nebo za miminko? Na kterém prstu ho nosíte? Ve světě je běžné ho nosit spolu se snubním a zásnubním prstýnkem na levém prsteníčku. Na mě bude letos čekat pod stromečkem, tak přemýšlím, kam ho umístím. Dáte foto, jak nosíte vy? 🙂
Odpovědět
Já mám, vybrala jsem si ho jako snubní. Nosím jej na prsteníčku vlevo, zásnubní na prsteníčku vpravo. Dohromady se mi nelíbily a při nákupu snubního mi to ani zlatník nedoporučil, protože se prý prsteny rychleji poškozují, jak o sebe navzájem drhnou. Kamarádka takto nosí na jednom prstu snubní i zásnubní a vypadá to moc krásně, nicméně kupovala rovnou jako sadu. :-D Dostala zásnubní, který jí velikostně neseděl, tak vyměnila rovnou takto. @carvcoolka A už je prsten vybraný? Jak bude vypadat? Mně se třeba moc líbí wishbone prsteny, nošené v kombinaci, tam by možná nemusela hrozit ani taková újma na materiálu, protože se prsteny nedotýkají.
Odpovědět
@susieanne Je z bílého zlata s jedenácti brilianty ( takže půlka kroužku s kameny, půlka bez). Snubní mám tříbarevný, zásnubní žlutý a nosím je u sebe. Právě nevím, jestli ten bílý mám dát k nim, jak se to běžně nosí. Tak hledám inspiraci. 🙂
Odpovědět
Přidávám foto pro představu, jak by to vypadalo. 🙂
Odpovědět
Prstýnek je krásný! Ale za mě teda tři prstýnky na jednom prstu už je trochu mo, protože ani jeden z těch prstenů nevynikne. Asi bych jej dala zvlášť, protože snubní se zásnubním ladí moc pěkně dohromady. Ten zásnubní je rovněž moc krásný. :-) A co třeba střídat, snubní s eternity na jednom prstě si taky dovedu představit, stejně jako zásnubní s eternity.
Odpovědět
@susieanne Díky za pochvalu 🙂. Asi půjde na druhou ruku, taky se mi zdají tři prsteny u sebe už moc přeplácané. V zahraničí se to tak běžně nosí, ale bývá k tomu jen tenký hladký snubák. Můj je dost široký a zdobený, tak se mi to spolu moc nelíbí. 😄
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?