Zasedací pořádek - jak usadit děti?

13. čvc 2020130

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda jste někdo řešil situaci jako my- máme spolu dvě děti, syna 10 a dcerku 2. Nevíme, jak udělat zasedací pořádek, zda mají děti sedět s námi v cele, nebo z boku vedle svědků. 🤷

• Syna posadit vedle manžela a dcerku vedle tebe 😎

• Bolo by mi jedno "ako to ma byt" a deti by som si posadila vedľa mna a manzela 😵

• Já momentálně řeším to samé 🙂 Čelo stolu je pro 6 osob (takže já, budoucí manžel a naši rodiče) no a k tomu někde potřebuju upíchnout naše dva kluky (5 let a 2 roky). Kam byste je posadily? "Nacpat" je normálně každého z jedné strany vedle mě a manžela a rodiče se nějak uskromní? Já fakt nevim.. Uspořádání stolů je "U", takže pokud je nedostaneme k nám do toho čela, tak budou sedět vlastně dost daleko a nebyli by ani úplně blízko babi a dědy, což se mi moc nelíbí.. Ale bojím se, že se nevejdeme.. Jak jste se vešli? 😃

• Sponzor fóra
  • @monyska  my máme tabuli ve tvaru T tak jsem uvažovala že bych je soupla naproti babičce a dědovi 😃 jen přes to jídlo.

• No a teď si vemte, že já potřebuju usadit krom dětí ještě moje rodiče. Mamka, otčím,ale už jsou rozvedení a taťka se svou ženou 😂 Vidím to tak, že budeme my,děti a svědkyně v čele a rodiče šoupnem na jednu stranu,ať se nehádají,kdo sedí v čele 🤔

• My budeme mít jeden stul klasický pro nás a rodiče a zbytek asi 6 nebo 7 kulatých, tak to máme asi jednodušší 😃 Synovi budou v době svatby čerstvě 2 roky, ale musíme mít ze zdravotních důvodů ošetřovatelku, takže bude sedět u stolu s ní, ale co nejblíže k nám. A starší nevlastní děti budou mít soukromý stůl s ostatními dětmi a ten dáme někde doprostřed, aby na ně bylo hezky vidět ze všech stran 😃 Pokud budete mít stoly do T, tak co je posadit do těch vnitřních rohů naproti sebe? Byli by blízko u vás a vašich rodičů. Nevím teda kde budou svědci...

• My zasedací pořádek neměli. Ale v čele jsme měli 8 židli, kd jsem seděla já, vedle mě mladší dcera a moji rodiče. Z druhé strany manžel, starší dcera a jeho rodiče

• @raduushka  můj svědek je moje mamka, a od snoubence je brácha ale ten bude sedět se svou rodinou už na vedlejším stoje v čele nebude. Tam budeme jen my a naší rodiče.

• @snahnah  v čele sedí vlastní rodiče... Takže pokud se vaši rodiče snesou, měla byste je posadit vedle sebe 🙂

• @lucie_zackova  Měla bych? Ani náhodou, udělám si to podle sebe a ne podle zastaralých zvyků 🤣 Nenechám se svazovat tradicemi 😉

• @snahnah  nemyslela jsem to doslova 😉 .. je to vaše věc.. jen říkám, jak by to mělo být. Jak se rozhodnete je přece na vás ... Taky se ve všem nedrzime tradice

• Měli jsme děti vedle sebe. Manžel měl vedle sebe naší dceru a pak svou maminku a já měla vedle sebe našeho syna a pak svou maminku. Jinam bych je ani nedávala...

• Tak naše svatba proběhla v sobotu a děti jsme nakonec dali do čela našeho stolu. Takže jeden byl s jednou babi a druhý s druhou babi a bylo to naprosto suprove, žádný problém.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Originální svatební a bytové dekorace na míru. Jedinečné knihy hostů a fotoalba, poděkování pro rodiče svatební stromy a mnoho dalšího!
    Výroba svatebních vývazků, jmenovek a dekorace vše v barvě na přání.
    Vyrábím dekorace pro Váš Velký den.Ráda dávám Vašim představám konkrétní podobu.Zboží zasílám většinou do 7 pracovních dní od přijetí platby.