Kolik stolu pro 70 lidi? :)

Mame v planu venkovni svatbu ve stanu. Svatebni tabule bude do U.. Kolik bude potreba klasickych obdelnikovych stolu? :)
Odpovědět
zaleží, kolik lidí se vejde k jedné straně... kdyby se vešli k delší straně 2 lidi a seděli na obou stranách stolu, tak jsou to 4 lidi k jednomu stolu, čela nepočítám, jelikož předpokládám, že budou stoly přiražené u sebe. nevěsta, ženich a jejich rodiče budou sedět jen z jedné strany... takže já osobně bych dala do čela 3 stoly a k nim 6 židlí a pak na každou stranu asi 8 stolů... a ke každému stolu 4 židle... říkám to teď z patra, tak snad to není úplná blbost...
Odpovědět
taky to budu řešit, máme prázdnou stodolu, kde není nic...
Odpovědět
@mija_91 No ja jsem nekde videla k setu, ktery se dal pujcit pro 70lidi 13stolu, ale nevim jestli tomu muzu verit :-)
Odpovědět
to mi přijde malo, stačí si to vypočítat podle toho, kolik se vejde k těm stolům lidí...
Odpovědět
@mija_91 Ale k obdelníkovému stolu se vejde i 6 lidí, tři a tři, my jsme měli takové delší. Pokud nevíme rozměry stolů nespočítáme nic :)
Odpovědět
Pro jednoho člověka se počítá min. 60cm šíře stolu, takže podle rozměrů stolů si snadno spočítáte, kolik jich bude třeba. U velkých hostin, s větším počtem chodů a příborů je lepší počítat se šíří až 80 cm.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?