První výročí - jak budete slavit/jak jste oslavili?

Ahoj holky, hledám inspiraci, jak oslavit netradičně první výročí svatby? Večeře nebo prodloužený víkend už mě napadla, takže kdybyste některá měla nějaký originální tip, sem s ním :)
Odpovědět
žádné nápady?
Odpovědět
My se pojedeme podívat na místo obřadu a dáme si tam nějaký dobrý oběd ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Jelikoz manzel je Anglican, delame obnoveni slibu v kostele v Anglii, kde bude cela polovina rodiny, která neprijela na ceskou svatbu
Odpovědět
Profilova fotka
Já se těším, že si obléknu popůlnočky a vyrazíme na místo činu na véču a pak pojedem na dovču =)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem manželovi koupila wellness pobyt v Jablonci nad Nisou na víkend před naším výročím (vycházelo na pondělí), on mě pak v den výročí pozval do luxusní restaurace a k večeři jsme pili víno lahvované přesně v den naší svatby :-)
Odpovědět
Ahoj, taky jsem o tom premyslela a nic kloudneho me nenapadlo. Chtela jsem zavest nejakou "tradici" ... no a pak jsme se nakonec rozhodli, ze pojedeme v cervnu na dovolenou a zrovna v pulce dovolene budeme mit prvni vyroci...Coz nam pri placeni dovci vubec nedoslo, takze to nakonec asi nejak moc hrotit a slavit nebudeme... Jinak jsem ale mela v zaloze asi pujceni kabrioletu s vyletem a picknikem v prirode (neni vhodne pro alergiky :-D ).
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
my jsme si nadelili darek dohromady a dali jsme si poukazku na gurmansky vecer do pankrackeho rynku v praze. bylo to super :) na dalsi vyroci naplanujeme asi neco podobneho
Odpovědět
máme rok a dva dny po svatbě a my to nějak neoslavili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my máme rok a den po svatbě a jelikož manžel musel včera do práce, tak jsme si udělali minulý víkend prodloužený víkend v míste, kde se konala svatební hostina a bylo ubytování. V sobotu jsme si pak udělali celodenní výlet na zámek, kde byl obřad. Jako dárek jsme po obřadu dostali jednu prohlídku zámku zdarma, tak jsme si prohledli zámek, zašli na oběd v místní restauraci.. :-) Byl to moc krásný víkend. A včera (rok po obřadu) jsme si zašli na brzkou večeři :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?