Oslava výročí - hledám místo

Zdravím všechny, potřebovala bych pomoct s tipy na místa k oslavě výročí. S manželem jsme si po svatbě zažili své (vážná nemoc), konečně je to za námi, ale za chvíli nás čeká výročí a já bych to chtěla oslavit nějak speciálně. Moc by se mi líbilo jet někam do krásného hotelu nebo spíš zámku, kde bychom si pronajali apartmá a první večer bych chtěla oslavit společnou večeří, ale ne v zámecké restauraci, ale v apartmánu. Přinejhorším to oželím, ale ta představa se mi moc líbí. Zatím jsem kontaktovala dvě místa: Chateu st. Havel a Chateu Mcely. Obě nám vyšla vstříc a nemají s večeří v apartmá problém, akorát že v st. Havel nemají volný ten největší apartmán, ale pouze pokoje DeLuxe, které jsou sice krásné, ale na tento nápad moc malé (viz foto - nechce se mi večeřet vedle postele :-D ) a Mcely nám zase nabídli balíček, který je prostě strašně předražený (pro vaši představu: stojí to necelých 47 tis.) a na to fakt nemáme. Nemáte nějaké tipy na hezká místa? Je docela jedno kde, i když ideální by byla Praha a Středočeský kraj, ale když to bude za to stát, pojedeme kamkoli. :) Já bohužel nic kromě Mcel a St. Havla neznám. Něco romantického a elegantního, klidně někde, kde jste měli svatbu. nemáte tip? Předem děkuji za každý nápad!
Odpovědět
Sáááákryš...nikdo nic? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@simone5 My slavíme s mojí ctěnou chotí každý rok výročí a každé je diamantové :-)) A zde -> http://www.tvrzorlice.cz/ se nám moc líbilo. Třeba se Vás to inspiruje. S pozdravem Alex
Odpovědět
@kvband Děkuji za tip! Mrknu na to a přeji mnoho dalších diamantových výročí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@simone5 děkuji :-) Ta tvrz -> malý hotel s výtahem :-) . Mě tam zaujalo hlavně to, že celý komplex dělal designér s citem pro detail. :-) a ta masážní vana...... no prostě úžasné ;-) Alex
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, podívej se na chateau Kotěra. Byla jsem tam před par lety a moc se mi tam líbilo :)
Odpovědět
Profilova fotka
@simone5
Odpovědět
@petale Děkuji moc. A můžu se ještě zeptat: ty pokoje jsou normální nebo a la apartmán? Hledám totiž něco většího.
Odpovědět
Profilova fotka
Zkus se podívat na Cafe Fara (pokoj Klentnické madony) nebo na vila Memoris. Je to sice jižní Morava, ale mrkni. Hledám něco na svatební noc a tohle mě nadchlo, ikdyž je to z ruky :-)
Odpovědět
Chateau Herálec na Vysočině má 2 apartmá, které mají přes 131 a 139 m2. Ostatní mají kolem 70-80m2. A hotel-zámek Valeč (Valeč u Hrotovic), velké apartmá asi 80m2, a to wellness, ty bazény... Ach. Taky bych si dala říct....
Odpovědět
@hanica83 @olusenka Děkuji vám moc holky, mrknu na to!
Odpovědět
Profilova fotka
@simone5 to bohuzel nevim. Stavovali jsne se tam jen na obed. Jen jsem si na to ted vzpomnela,ze by to mohlo byt to co hledas ;)
Odpovědět
@petale Jo, tak to nevadí, i tak moc děkuju.
Odpovědět
Článek se načítá
Tak všem moc děkuju, nakonec jsem nám zařídila apartmán se vším všudy na zámku Jemniště. Tímto děkuji vám všem za vaše rady, fakt jste mi pomohly (!!), a především pak @pirek za vítězné místo. ;-) Majitelé mi zatím vyšli ve všech mých představách vstříc (večeře jen ve dvou, soukromá snídaně, piknik v zahradách atd.) a ty komnaty jsou úžasné. Juch juch, doufám, že se to povede. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@simone5 vypadá to parádně. Moc si to užijte! :)
Odpovědět
@petale Díy, moc se těším!! :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?