Oslava svadobného výročia. Kam na víkend?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Milé mladé ženušky, máme před sebou oslavu výročí s manžílkem a ráda bych mu na prodloužený víkend připravila výlet....máte nějaké tipy, kde v ČR nebo SK se dá strávit pár příjemných dní? Moc děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme byli na víkendu k přítelovým narozeninám v Táboře v hotelu Nautilus, pokoj velká krása a v okolí jsme měli spoustu programu jao čtyřkolky, koně a svezli jsme se i na velbloudovi :-D A úžasná Villa Ironia Vysoké Mýto.
Odpovědět
Ja doporučujem hotel Lanterna ve Velkých Karlovicích, v lete sme tam boli na dovolenke a moc sa nám tam páčilo. Akurát je tam asi lepšie ísť v lete, v zime je to tak na lyžovanie. Blízko je Rožnov so skanzenom, okolo hotela vedie nova cyklotrasa Bečva do Vsetina a boli sme aj na výlete v Zoo v Lešnej. Inak priamo v hoteli maju Spa (bazen, sauna, para, virivka), masáže, kozmetiku a výborný Coctail bar :-D Príjemné je že do tejto oblasti nechodí moc turistov, na turach sme stretli vždy len pár ľudí
Odpovědět
Profilova fotka
Jednoznačně Český Krumlov, pohádka, nádhera, tam se zastavil čas.
Odpovědět
dam svoj tip:sice sme tam mali zasnuby,ale dalo by sa tam ist aj na vyrocie svadby-Lomnicky stit. kuk: noc na Lomnickom stite.. ak by vam vyslo pocasie, ako vyslo nam-bolo by to ze wooooooooow x-) x-) x-) ten vyhlad, atmoska.. naaadheraaa x-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
My máme s manželem takovou tradici - každý rok na výročí svatby jezdíme do "Neznámova". Jeden rok zařizuji já, druhý manža a tak se střídáme. Vždy vybereme nějaký pěkný hotel, ale druhý partner neví, kam se jede a dozví se to vlastně až na místě - proto "Neznámov". ;-) Co se týká míst, hotelů, tak my byli v těcho a všechny doporučujeme: Český Krumlov - hotel Romantick (Krumov je krááásné místo) Kroměříž - hotel Octárna Jedovnice - hotel Terasa Mimo náš "Neznámov" jsme byli ještě ve Velkých Kralovicích v hotelu Lanterna (vydrusa o něm píše výše) a shodli jsme se s MM, že Lanterna byl nejlepší hotel, kde jsme byli. Absolutně super, spa prima, obsluha vstřícná, jídlo vynikající a ubytování také ok. Ještě mě napadá, že jsme byli s MM a synkem v Jindřichově Hradci v hotelu Frankův dvůr a super místo - mimo město (v docházkové vzdálenosti), ale ten klid, rybník hned vedle... a večer nám k usínání kvákaly žáby ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
Já doporučuji taky Český Krumlov - penzion Jan. Je to kousíček do centra a celkově je to tam prostě nádreha :))) Jinak pokud jste horalové, tak teď aktuálně můžu vřele doporučit hotel U Nás v Bratrouchově, blízko Rokytnice nad Jizerou... je to krásně zrekonstuovaný hotel s bazénem, saunou, whirlpoolem a výtečným kuchařem ;)
Odpovědět
Profilova fotka
My pojedeme na prodloužený víkend do Café Fara v Klentnici mezi Pavlovem a Mikulovem. Miluji ten kraj, tak snad vyjde počasí! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nanyska café fara má moc dobrou kávu:o) To děláte dobře.o)
Odpovědět
@nanyska super, díky za tip. koukala jsem na webovky a vypadá to tam pěkně. na jižní moravu jsme chtěli někdy zajet, protože se nám tam také moc líbí, tak třeba navštívíme také Café Fara ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
@civet Před dvěma lety jsme jeli nějak kolem a nestihli to...teď mají i nově ubytování a jsem zvědavá co na jejich kávu bude říkat můj barista :-D ...jinak jsem koukala, že půjčují i piknikový koš (doufám, že naditý ;)) a starou octavii (pokud jsem si nespletla značku), takže kdyby bylo krásně, tak jdeme do toho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pindruska Vybrali jsme si Levandulový pokoj, koukala jsem, že má i malou terásku ;-) a je tam možnost spousty výletů...
Odpovědět
Profilova fotka
@nanyska Hezký typ, hned jdu na to mrknout ;-) já právě taky plánuju kam na první výročí a zaujal mě zámek Loučeň a ubytování v domečku knížete Alexandra, mají tam udělané i různé balíčky v ceně právě třeba šampaňské a jahody na pokoji, snídaně do postele, místo oběda právě naditý piknikový koš ;-) romantická večeře, do toho je tam spousta věcí k vidění tak právě zvažujeme, ikdyž to není teda úplně nejlevnější ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kajsav Předělávají webovky, takže je najdeš buď na FB nebo http://www.krasnapalava.cz/pokoje-rez... :-N Hele mamka teď byla na Loučni a byla hooodně zklamaná. Prej to není vůbec útulný, za ty prachy odfláknutý..nevím no..
Odpovědět
@nanyska jj, na Pálavě je krásně a spousta krásných míst. takže myslím, že dobrá volba. ať se tam líbí. ;-) @kajsav domeček knížete Alexandra jsem také už viděla, když jsem hledala vhodné místo pro oslavu výročí. fakt pěkný, opravdu romantika ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nanyska Fakt a kde tam byli ubytovaní? Ono je tam na výběr ubytování v hotelu což jsou klasické pokoje, pak jsou ta zámecká apartmá vybavená v zámeckém stylu a pak ten domeček ;-) jinak na jižní Moravě jsem kupovala tátovi pobyt k 50. narozeninám, zatím tam nebyli ale pension se mi moc líbí, tak se tam snad někdy taky vypravíme, navíc je to rodinný podnik a pan majitel je strašně ochotný a milý, je to Penzion U Hrádku kousek od Vranovské přehrady x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.slevin.cz/pro-celou-cr/?sl... jukněte sem super ceny ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kajsav Byla tam na nějaké akci co dělali, nebyla ubytovaná. Tak snad ten domeček bude podle představ :-)
Odpovědět
Ty hotely jsou fajn, ovsem vsechny moc velke na nas. nemate tip na nejake soukrome hezke ubytovania? Rodinny hotelik nebo neco podobneho? S moznosti napriklad kola? Dekuji
Odpovědět
@linee My byli ve wellnes hotýlku V Nebi- je to malý rodinný hotýlek se vším všudy.
Odpovědět
@lucil07 Vypada to opravdu krasne, ale cennik je sileny - 2500 na osobu na noc? Uf...to je na nas trochu moc:( Ale neco v tom stylu, i kdyz to nemusi byt tak moderni. Kazdopadne spravna cesta:) Dekuji
Odpovědět
@linee No mají tam někdy last minuty a já kupovala tenkrát k vánocům balíček-mají tam romantické pobyty a v ceně jsou masáže apod. Vyjde to levněji. Ale i tak tenkrát ten Luxusní víkend pro dva stál 9400-ale stálo to za to.
Odpovědět
Profilova fotka
@linee hledej v tom odkazu co dala murynka, jsou tam super pobyty za super ceny, já už tam mám dva favority :-D http://www.hyperslevy.cz/cela-Cr/26-4... http://www.kuplon.cz/index.php?option...
Odpovědět
Moc děkuji. S náma je to trochu těžší - jsme z Prahy, Benešov i Světice jsou moc blízko. Ale určitě se na ten link podívám, něco tam určitě najdu :-)
Odpovědět
@linee My jsme do toho Nebe jeli 280km.
Odpovědět
Profilova fotka
@linee no tak my taky bydlíme v Praze, mě to nějak nevadí že je to blízko, hlavně když vypadneme z domu a užijeme si pořádnou romantiku jen ve dvou ;-) :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 4 měsících
sú rôzne možnosti na výlet, minule som videla zže sa da ist na romanticky víkend bývať do kaštiela :) to je podla mna milé a čo sa týka relaxačných takych je veľa. mna osobne by možno lakali nejaké športovo zamerané výlety.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?