Které výročí je pro vás významnější?

Zobraz úvodní příspěvek
Ubývá tu povídacích témat, tak mě jedno napadlo, pokud máte chuť trochu pokecat :-) Je to asi otázka spíš pro ty, kdo se brali po dlouholetém vztahu. Má pro vás větší význam výročí začátku vztahu nebo výročí svatby? My to vyřešili tak, že jsme se vzali v den sedmiletého výročí začátku vztahu :-D Takže slavit budeme jen jednou ;-) Ale kdyby se mě někdo zeptal, jak dlouho jsme manželé, tak odpověď, že třeba rok nebo pět let mi přijde jako nic nevypovídající, protože do té doby jsme toho už spolu hodně zažili (včetně narození dítěte).
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
My se brali na vyroci :-) takze tak.
Odpovědět
Profilova fotka
@clear301 ne nepochopila....my jsme opravdu až do letošního března spolu žili přesně jak píšeš: vídali jsme se jen na víkendy a jednou za měsíc jen jednou za 14dni...a to víc než 8 let a ještě půl roku co jsme byli manželé :) ale teda nemůžu říct, že sme spolu nic neresili....naopak...ale uznávám, že jsem se trochu bála až spolu budem denne.... chvilku trvalo, ze si to sedlo, ale zatím úplně v pohodě :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem se na 1 mesicni vyroci dockala nemileho "darecku" Naraz se mi objevila na uctu exekuce. Muj drahy mi zatajil, ze dluzi za soudni jednani pred 4 lety a za zruseni OSVC (coz je nehorazne,chtit za to penize, clovek vetsinou konci ze zdravotnich duvodu) Nastesti tam sel a hned zaplatil a domluvil splatkovy kalendar, ovsem s alimentana to budou 4000 a to nebere o moc vic, nez ja mam invalidni duchod.
Odpovědět
Profilova fotka
My si připomínáme den, odkdy jsme spolu, teď jsme "slavili" výročí zasnoubení a doufám, že výročí svatby budeme slavit taky. Ale nedokážu říct, které výročí je pro mně významnější. Zatím si vzpomenu na každé a dávám muži aspoň čokoládku :-) On si taky vzpomene a dostávám kytky nebo jdeme na večeři.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?