Kde v Olomouci seženu knihu Rodinná kronika?

Ahoj, za chvíli máme s manželem první výročí a já bych nám k němu chtěla sehnat knihu Rodinnou kroniku. Dáte mi nějaký tip, kde ji sehnat? Nejlépe v Olomouci, ale třeba i objednávkou přes internet. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj xmat zkus toto tvvv.f
Odpovědět
Díky za tip, ale chtěla bych spíš sehnat konkrétně knihu, která se jmenuje Rodinná kronika.
Odpovědět
tak googlit :-)
Odpovědět
Už jsem hledala na googlu, seznamu. Holky tady o této knize psaly na debatě, ale z roku 2006 a odkazy, které tam měly, už mi nefungovaly. Říkala jsem si, že to možná tady taky někdo kupoval nebo dostal jako svatební dar, a že by mi mohl dát tip.
Odpovědět
Profilova fotka
pokud to vymažou, tak v knihkupectví neoluxor v praze ji mají, lze koupit přez internet
Odpovědět
Profilova fotka
a už jsem našla i to nakladatelství - zadej si do vyhledávače mc nakladatelství a najdeš jejich stránky, já už si to taky objednala, jsou z Brna
Odpovědět
ahojky,a to má nějaký přímo vevnitř texty nebo něco? jak to plánuješ? že tam budeš zapisovat třeba nákup pračky nebo dovolenou?.-)) ještě jsem o tom neslyšla, ale můžu se inspirovat:-)
Odpovědět
v neoluxoru je vyprodana, resp. uplne vsude, objednala jsem ji pres nakladatele na internetovych strankach.
Odpovědět
Profilova fotka
no uvnitř je tex s dotazy na různé věci, co se staly během roku, kdo se narodil, umřel, kdo změnil práci a pak je další dvoustrana na vlastní text, my si tam třeba napíšeme, kdy jsme se přestěhovali do vlastního domu, kdy jsme zasadili na zahradě vlastního víno, kdy jsme si koupili psa a tak, myslím, že si v tom my i naše děti budeme rádi číst
Odpovědět
Kdybyste nektera rodinnou kroniku chtela, tak prodam... Koupila jsem ji v blahove vire, ze tam budeme neco dopisovat... ale nejak na to nedoslo... asi to casem pak spacham v digitalni forme :-) Takze knizka je mi na nic :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?