Jaké výročí slavíte?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak mě napadlo téma, které jsem tu ještě neviděla. Jaké z výročí vlastně slavíte... výročí seznámení, prvního rande, zasnoubení nebo svatby? A vzpomenete si každý měsíc nebo "jen" každoročně?Já osobně mám nejraději to výročí prvního rande, protože od té doby jsem vlastně zamilovaná :-D My si obvykle vzpomínáme každý měsíc, je to taková milá záležitost na kterou se můžeme vždycky těšit... i když občas nám to dojde až druhý den, takové to "Jé my jsme měli výročí" :-)
Odpovědět
1
2
5měsíců :D
Odpovědět
teda dneska máme 5 mesicu :D
Odpovědět
Profilova fotka
@lilithdl pět měsíců od čeho??
Odpovědět
My slavíme výročí počátku vztahu a výročí našeho prvního milování :-). Zasnoubení přišlo po 6 letech společného soužití. takže to máme 2 v 1 :-). Datum jsou velmi zajímavé :-).
Odpovědět
@kitinka76 od zacatku :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my slavíme výročí dne, kdy jsme spolu začali chodit (1.11. to bude devět let :-D). A teď budeme slavit i svatbu - nejdříve jsme oslavili týden, měsíc a pak už to zase necháme na celý rok. Ale když se nám chce, tak slavíme kdykoli cokoli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lilithdl tak to berete pěkně hopem ;-) ale co, já taky věděla po měsíci, že si ho chci vzít, jenom jemu trvalo pět let než si to srovnal :-D
Odpovědět
@ivetaml My slavíme 11.11. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a my příští týden oslavíme půl roku od svatby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 a já slavim každej den, kdy ani jeden z nás nemá v zádech widle ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 tak to bych dnes večer doslavila :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@ivetaml @cital naši se brali 22.11 :-) jinak my si připomínáme jak výročí seznámení (7.1), zasnoubení (30.4), tak od letoška to bude i výročí svatby (7.7)
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Tak tu prohlížím ta alba, čtu příspěvky a říkám si: páni, v roce 1996, kdy jsem se vdávala já (a podruhé), ještě nebyl takový výběr šatů a vůbec všech těch věcí okolo...co bych asi se svatbou udělala teď, když už ty možnosti jsou? Na druhou stranu, v říjnu jsme měli 16-té výročí, ale tak nějak neslavíme...vlastně jsme se dohodli až na zlaté svatbě :-D . Takže na jednu stranu závidím současným nevěstám takový výběr svatby, jaký si přejí, na druhou stranu jsem pyšná na to, že má svatba má i po těch letech stále pokračování... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj my jsme spolu krátce, tzn. letos slavíme 3 výročí svatby, takže nic převratného. Dáme si nějakou drobnůstku a zajdeme na večeři do restaurace Thalie
Odpovědět
Ahoj, tak my decentně slavíme roky, jinak týdny an měsíce ne :-) a letos si naše 5. výročí oslavíme naší svatbou :-) hezky nám to vyšlo na den :-) tak to bude asi poprvé co to budeme slavit pořádně :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Vždy jsme slavili jen roční výročí. Když jsme spolu jen chodili, tak jsme si vždy dávali dárečky, první výročí svatby jsme jeli na výlet (jelikož jsme z Prahy, tak jsme si užili venkov) a teď většinou zajdeme do restaurace na večeři a uděláme si pěkný večer.
Odpovědět
Profilova fotka
zadny neslavime... uvidime, zda budem slavit treba vyroci svatby aspon kvetinou
Odpovědět
@bacovaa Můžu vědět, co je to za restauraci, když si tam můžete poklidně oslavit výročí a udělat pěkný večer? My chtěli jen na večeři, tak jsme si zašli do restauračky, dobře se nadlábli, ale těšili se dom, protože ten šum lidí, byl velký.
Odpovědět
Profilova fotka
my máme výročí na moje narozeniny (náhoda?? ale nevíme, kdy jsme spolu začali oficiálně chodit) zásnuby na moje narozeniny...a svatba??? hádejte :-D na moje narozeniny :-) aby se to dobře pamatovalo a aspon jednou do roka pořádně oslavilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak my máme výročí na den kdy jsme spolu začali chodit :-) 4.3... letos to bude 5 let a až se vezmeme tak budeme slavit výročí svatby a ne chození .... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my taky slavíme den kdy sme spolu začli chodit .... každý rok .... každý měsíc mi to přijde ujetý ...sory :-) .... až se vezmem, tak drahý chce slavit jen den, kdy sme se vzali :-D ale to tak přece nejde .... to je úplně něco jinýho než začátek vztahu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme si první rok chození taky každý měsíc říkali, ty jo už jsme spolu měsíc, dva, půl roku, skoro rok....jinak slavíme naše výročí seznámení, které bereme jako oficiální začátek našeho vztahu a to 1.7., a výročí svatby budeme slavit 4.7., což se krásně hodí, protože to budeme moci oslavit každičký rok a druhý den se dosyta vyspat :) Každopádně Vás pobavím tím jak jsme "slavili" naše poslední - 8.výročí - přítel měl odpolední, já po celém dnu v práci udělala jako vždy véču a mrtvá čekala, abych dostala pusu na čelíčko a mohla jít spát ...přítel přijde domů a říká..."jé miláčku, my slavíme?" a já..."co? proč? Normálka véča"....tak se najez a přijď si brzy lehnout, dobrou"....lehnu do postele, usínám a přemýšlím, co musím druhý den v práci vyplnit a najednou mi před očima zasvítí, vždyť je dnes 1.7....sakra....tak jsem vylítla, obejmula svého nejdokonalejšího muže, řekla mu, jak ho miluju a vrátila se zpátky...:-D já myslím, že ty výročí se slaví ze začátku, pak už vnímáte každý den, že ten člověk je s vámi a snad navždy zůstane :-)
Odpovědět
@nikole17 Lavička, většinou tam bývá klídeček :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Ahoj vespolek, my máme vtipně Výročí svatby 26.6. a Výročí seznámení pár dní poté 11.7. Brali jsme se necelý rok po seznámení, protože jsme věděli, že je to Láska navždy. :) První rok jsme též slavili každý měsíc. Teď už prostě roční Výročí. Manžel je pozorný, takže kytičky nosí i jen tak. Zatím.. :-D Letos spolu budeme krásných 5 let. Ty nejkrásnější Láskyplné roky vám všem!!!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
My si vzpomenem vždy když jsme se dali dokupy... už nám běží 15rok... výročí svatby budem rozhodně "slavit" také... :)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?