Zdravotní pojišťovna. Kterou doporučíte?

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, prosím. Uvažuji o změně zdravotní pojišťovny, už i s ohledem na budoucí děti. Nyní jsem u VZP, ale jelikož někteří lékaři už vypovídají smlouvy a různé slevy a akce se houfně ruší, chci se Vás zeptat, u které pojišťovny Vy nebo Vaše děti jsou a jak Vám vyhovuje a co poskytuje. Jde mi hlavně o programy pro děti, jako nějaké ozdravné pobyty, slevy na různé produkty a dobré pokrytí zdravotní péče. Nejlépe aby měla pobočku v Přerově. Díky moc za rady.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo ale kdyby byl, tak balíček pro mimčo je podstatně větší než ten, kde je registrovaná jenom matka ;-)
Odpovědět
To jsou mi věci... díky za info Čili ať koupím v říjnu nebo v listopadu ty vitamíny za 500, vždy dostanu jen 500 jako komplexně za vitamíny ne za měsíce...Takže když si vyčerpám dotaci v říjnu, v listopadu už nemám nárok, pochopila jsem to dobře?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo rezet, je to vždy limit na celej rok, akorát ty vitamíny musí být koupené v těch daných měsících - přijde mi to nelogický, ale je to tak :-|
Odpovědět
Ok, rozumím a když jsou u pojišťovny oba, mají oba nárok na ten příspěvek předpokládám...
Odpovědět
Profilova fotka
Nárok má každý pojištěnec ;-)
Odpovědět
spagagetka: tak to mluvíme o dvou věcech, rodiný balíček je přilba apod. + vitamíny a tam je jedno zda oba rodiče byly nebo nebyly v době narození mimča u stejné poj. Ale novorozenecký balíček (je vůbec letos ještě?) je opravdu rozdílný. My jsme třeba v době narození svoji nebyli, takže mě se týkal stejný balíček jako kdybychom tam byli oba dva. ;-) Minulý rok to bylo 500Kč )pleny, olejíčky apod. letos je to 1000Kč a to je ta kojící podprsenka atd. nebo ne?
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi, já myslím, že ta podprsenka je jenom v balíčku pro těhotné a kojící matky. Sestřenka rodila v březnu a když šla malýho přihlásit, ptali se jí, jestli jsou pojištěni oba rodiče, a když nahlásila oba, tak dostala ten větší balík(měli je tam vystavený), ale byly tam jen potřeby pro miminko + čaj pro kojící matky, vložky do podrsenky+ňáký vitamíny. Ještě ji upozorňovali na to, že má nárok na proplácení té podprsenky, vitamínů v hodnotě 1000,- Nevím, jestli tohle byl nějakej extra balík pro novorozence, když na netu maj jenom příspěvek 500,- na to plavání :-N
Odpovědět
Tak to taky nevím, ale ségra rodila před 14dny a proplatili jí akorát tu tisícovku za kojící podprdu. Možná se jim tvá ségra víc líbila. :-D Ale je to fajn, protože třeba kojící matky jsou brány do dvou let věku dítěte (jak by asi kontrolovali kdo kojí a kdo ne, že :-D )
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?